TPS Winogrady oldboje - KS Łopuchowo

Puchar Polski - okręg Poznań - 1 runda

Data: wtorek, 04 wrzesień 2018 17:30

Lokalizacja: Poznań - Winogrady

W pierwszej rundzie Pucharu Polski w okręgu poznańskim oldboje TPS-u Winogrady podejmowali A-klasowy KS Łopuchowo.

W rundzie przedwstępnej oldboje TPS-u pokonali po rzutach karnych Odlew Poznań. Tym razem przeszkoda była już poważniejsza i z nią TPS nie dał sobie rady. O ile jeszcze do przerwy gra była wyrównana, to już w drugiej połowie wyszło to kto na co dzień gra w rozgrywkach, a kto od czasu do czasu. Ostatecznie gracze z Łopuchowa wygrali 5:3 i awansowali do drugiej rundy.

Dla KS Łopuchowo to o tyle ważna wygrana, że w lidze póki co wszystko przegrali, więc takie zwycięstwo może im się przydać bardzo na tle psychicznym. Rywala poznają 11 września, gdy odbędzie się losowanie.

TPS Winogrady Oldboje - KS Łopuchowo 3:5 (2:2)

samobójcza, Fiszbach, Szymański - Damian Drabczyk 2, Patryk Piechowiak, Adam Rybarczyk, Bartosz Ignasiak

TPS : Ratajczak, Szczepankiewicz, Dubert, Bibak, Wysocki, Frącek, Grześkowiak, Ścisłowski, Szymański, Fiszbach, Janyga, Czubiński, Jastrzębski, Kaczmarek.

Łopuchowo : Gruszczyński, Rogalski, Jankowski, Żołdak, B.Ignasiak, Wieczorek, Łech, D.Drabczyk, Wełnicki, Rybarczyk, Piechowiak. Na zmiany wchodzili S.Drabczyk, Tarnowski, Słomiński, Wolniewicz, K.Ignasiak, Kaźmierczak, Owczarzak.