Stella Luboń w drodze do sukcesów.

Towarzystwo Młodzieży Sportowej Stella Luboń założone zostało w roku 1922 więc naprawdę Stella to klub z wieloletnią tradycją. Klub, który krok po kroku zamierza być poważną siłą na wielkopolskiej mapie piłki nożnej.

"Wreszcie atmosfera w klubie jest bardzo pozytywna". Wywiad z Maciejem Cieselskim - prezesem Mieszko Gniezno.

Już w najbliższy weekend rusza wiosenna runda III ligi. Z tej okazji naszym rozmówcą jest Maciej Ciesielski - prezes Mieszko Gniezno, czyli klubu który zimą przeszedł małą rewolucję na kilku poziomach.

Wywiad z Michałem Rogalskim - trenerem GKS Golęczewo

Podczas przerwy zimowej nie mieliśmy może arktycznych mrozów, mimo to fakt, że temperatura powoli zaczyna przypominać wiosenną przywołuje uśmiech.  Radość jest tym większa, kiedy zdamy sobie sprawę, że za chwilę do potyczek ligowych wracają nasze ulubione drużyny.  Czas więc zajrzeć co działo się w naszym peryferyjnym świecie. Transfery, wzmocnienia, powroty po kontuzjach, zmiany na ławkach trenerskich, to jest to czym byliśmy obdarowywani przez ostatnie miesiące.

Podsumowanie rundy jesiennej - Meblorz Swarzędz

Meblorz Swarzędz to jeden z zespołów, który w rundzie jesiennej zaprezentował sie najlepiej. Runda zakończona bez porażki i wręcz autostrada do awansu do Klasy Okręgowej. Podsumowujemy ten okres z Jackiem Brandtem - kierownikiem zespołu.

Podsumowanie rundy jesiennej - Orzeł Granowo

Orzeł Granowo jako beniaminek ma za sobą całkiem udaną runde jesienną w zachodniej grupie okręgówki. Podsumowujemy ją z prezesem klubu - Robertem Izydorczykiem.

Podsumowanie rundy jesiennej - Piast Jabłonna

Piast Jabłonna zasłynął jesienią w B-klasie dużą ilością meczów rozstrzyganych w końcówkach i tym, że kibice zawsze dostają sporą ilość bramek z obu stron. O tej rundzie rozmawiamy z Patrykiem Nitschke - kierownikiem drużyny.

Podsumowanie rundy jesiennej - Jastrząb Rudniki

To nie była udana runda dla Jastrzębia Rudniki w B-klasie. Podsumowujemy ją w rozmowie z Adrianem Kortusem - czołowym zawodnikiem zespołu.

Podsumowanie rundy jesiennej - Drużyna Wiary Lecha

Postawa Drużyny Wiary Lecha w rundzie jesiennej w Lidze Międzyokręgowej to jedno z większych pozytywnych zaskoczeń w ostatnim czasie. Podsumowujemy ten okres z Pawłem Piestrzyńskim - prezesem DWL.

Podsumowanie rundy jesiennej - Warta Śrem

Warta Śrem w rundzie jesiennej wschodniej grupy okręgówki zajęła 5 miejsce. Jako, że klub miał zdecydowanie większe ambicje to jest to wynik raczej poniżej oczekiwań. Tę rundę podsumowujemy w rozmowie Krzysztofem Górskim - członkiem zarządu Warty.

Podsumowanie rundy jesiennej - Spójnia Strykowo

Norbert Bławat - trener Spojnii Strykowo w rozmowie z nami ocenia występy swojej drużyny w rundzie jesiennej w zachodniej grupie okręgówki.

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com