Poznajmy się - Płomień Chrzypsko Wielkie

Płomień Chrzypsko Wielkie to kolejny nowy zespół, który przedstawimy na naszych łamach. Do tej pory klub ten z powiatu międzychodzkiego grywał tylko w Lidze Nadwarciańskiej więc będzie to typowy debiut w rozgrywkach.

Poznajmy się - UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie

Lider Szczytniki Czerniejewskie to jeden z kilku nowych zespołów, które zaprezentują się w nowym sezonie w poznańskiej B-klasie. Lider zagra w grupie 1, gdzie w nowym sezonie grać będą chociażby Meblorz Swarzędz, KS Uchorowo, Antares Zalasewo czy Wełna Rogoźno. Sylwetkę klubu przybliżamy wam w rozmowie z sekretarzem klubu Waldemarem Malingerem.

Podsumowanie sezonu - Noteć Rosko

Blisko dramatu, koniec z happy endem – tak najkrócej można podsumować miniony sezon w wykonaniu zawodników Noteci Rosko.

Podsumowanie sezonu - Orzeł Granowo

Kierownik zespołu TS Orzeł Granowo Jacek „Jaca” Teresiński odpowiedział pytania dotyczące starego jak i nowego sezonu w wykonaniu drużyny.

Podsumowanie sezonu - Phytopharm Klęka

Phytopharm Klęka po dobrej rundzie wiosennej szybko zapewnił sobie utrzymanie co daje mocno pozywtyny wydźwięk przed nowym sezonem. Na nasze pytania odpowiadał Marcin Parus - zawodnik zespołu.

Podsumowanie sezonu - Pieczarka Wielichowo

Dziewiąte miejsce w trzeciej grupie poznańskiej B-klasy to raczej nie jest coś z czego w Wielichowie są dumni. Dlaczego tak sie stało? O tym opowiada nam Karol Czub - wiceprezes klubu.

Podsumowanie sezonu - Sparta Szamotuły

Sparta Szamotuły zamiast walczyć o czołowe miejsca cały sezon miała mocno przeciętny, tym bardziej rundę jesienną. Co o tym sądzą w klubie, odpowiada nam - Przemysław Szała - trener zespołu.

Podsumowanie sezonu - Orkan Konarzewo

Orkan Konarzewo po dobrej passie meczów na własnym boisku w rundzie wiosennej dość spokojnie utrzymał sie w Klasie Okręgowej. Naszym rozmówcą jest Artur Karaszewski - obrońca Orkanu.

Podsumowanie sezonu - Patria Buk

Patria Buk bardzo chciała awansowac do okręgówki. Niestety dla klubu zbyt długa seria remisów w na wiosne wykluczyła ich z gry o awans. Po sezonie poprosiliśmy o odpowiedzi na nasze pytania trenera Łukasza Wojciechowskiego.

Podsumowanie sezonu - TSG Kamieniec

TSG Kamieniec po awansie do okręgówki po szczególnie dobrej drugiej części rundy wiosennej utrzymał sie w lidze. Sezon podsumowuje w rozmowie z nami Kamil Pieterek - zawodnik zespołu.

RedBox

 

Instagram

 

 SportAnalictyslogo

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

logo asystent trenera

 

 

 ranking polskich bukmacherów
 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com