Złoty but 2018/2019 - na dzień 14.11.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.


III liga - grupa II

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

13 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań)

9 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

7 - Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

IV liga

15 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

14 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

12 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Filip Latusek (Polonia Kępno)

10 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)Krystian Antczak (Unia Swarzędz),Gerard Pińczuk (Warta Międzychód), Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

9 -   Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

16 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

13 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

10 - Karol Jurek (Sparta Złotów)

9 - Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

18 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

14 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), Maciej Bossy (Promień Krzywiń)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

27 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

13 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

12 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

11 - Adrian Małek (Lider Swarzędz), Michał Staszak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

14 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

12 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

10 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

9 - Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo)

8 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Krystian Remisz (Czarni Wróblewo), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn)

A-klasa - grupa I

11 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

10 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

8 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

7 - Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Maciej Adamski (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo), Bartosz Czechowski (Błękitni Owińska), Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

A-klasa - grupa II

22 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

15 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

14 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

10 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

A-klasa - grupa III

12 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

11 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

10 - Łukasz Lekier (Luboński KS), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

17 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

14 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

11 - Norbert Konieczny (UKS Śrem)

10 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Adam Łyduch (GKS Gułtowy)

B-klasa - grupa II

19 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

15 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

13 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

12 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki)

10 - Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Paweł Stachura (LKS Baborówko)

B-klasa - grupa III

24 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

19 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

15 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

12 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

10 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

Złoty But:

40,5 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

33 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

27 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

24 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

Złoty but 2018/2019 - na dzień 06.11.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.


III liga - grupa II

12 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

9 - Hubert Sobol (Lech II Poznań)

8 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

7 - Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

6 - Adam Duda (Bałtyk Gdynia), Karol Maliszewski (Wda Świecie), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

IV liga

15 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

14 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

11 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

10 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik), Filip Latusek (Polonia Kępno), Krystian Antczak (Unia Swarzędz)

9 -   Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

15 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

11 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

10 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo), Karol Jurek (Sparta Złotów)

9 - Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

17 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

14 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

7 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Maciej Bossy (Promień Krzywiń)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

25 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

12 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica), Hubert Ściak (Warta Śrem)

11 - Adrian Małek (Lider Swarzędz)

10 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Michał Staszak (Avia Kamionki), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

12 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze), Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

10 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

8 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Krystian Remisz (Czarni Wróblewo)

7 - Kamil Bździel (Byki Obrowo), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

A-klasa - grupa I

11 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

10 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

8 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

7 - Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Maciej Adamski (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

A-klasa - grupa II

18 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

14 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

13 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

8 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

A-klasa - grupa III

12 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

11 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

10 - Michał Sikorski (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

16 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

14 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

9 - Krystian Schreiber (LKS Kicin), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

19 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

13 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

10 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

9 - Paweł Stachura (LKS Baborówko), Piotr Spaeth (Warta Sieraków)

B-klasa - grupa III

19 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

17 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

13 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

10 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice), Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

Złoty But:

37,5 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

27 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

25,5 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

24 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

22,5 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

21 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

Złoty but 2018/2019 - na dzień 30.10.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.

Złoty but 2018/2019 - na dzień 23.10.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.

Złoty but 2018/2019 - na dzień 16.10.2018

Zapraszamy na klasyfikację strzelców. 

Złoty but 2018/2019 - na dzień 09.10.2018

Kolejna odsłona rywalizacji o wygranie klasyfikacji strzelców w swojej grupie oraz całościowa klasyfikacja Złotego Buta.


 

III liga - grupa II

10 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

7 - Hubert Sobol (Lech II Poznań)

6 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

5 - Karol Maliszewski (Wda Świecie)

IV liga

12 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

11 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Filip Latusek (Polonia Kępno), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

8 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

7 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

11 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

7 - Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Robert Sołowiej (Płomień Połajewo), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)

6 - Jan Bruski (Pogoń Łobżenica), Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

14 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

12 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

6 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin) 

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

18 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

11 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

8 - Adrian Małek (Lider Swarzędz)

7 - Hubert Ściak (Warta Śrem), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Patryk Słomczyński (Warta Śrem)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

9 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

8 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

7 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

6 - Filip Banach (LZS Wronczyn), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Maciej Cieślak (Patria Buk), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Krystian Remisz (Czarni Wróblewo), Michał Kubala (NKS Niepruszewo)

A-klasa - grupa I

7 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz),  Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy)

6 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl)Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

5 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

A-klasa - grupa II

14 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

8 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

7 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

6 - Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

A-klasa - grupa III

10 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

8 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS), Dawid Jurga (Stella Luboń)

7 -  Michał Sikorski (Promień Opalenica), Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica), Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

6 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

8 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno), Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

7 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

6 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Jakub Wika (Odlew Poznań), Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

5 -  Norbert Konieczny (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

12 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

9 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

8 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

7 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki), Piotr Spaeth (Warta Sieraków), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

B-klasa - grupa III

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

12 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

9 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

8 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice), Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

7 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

Złoty But:

27 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

21 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

18 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

16,5 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

15 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

 

Złoty but 2018/2019 - na dzień 02.10.2018

Kolejna odsłona rywalizacji o wygranie klasyfikacji strzelców w swojej grupie oraz całościowa klasyfikacja Złotego Buta.

Złoty but 2018/2019 - na dzień 25.09.2018

Kolejne podsumowanie klasyfikacji strzelców oraz całościowej klasyfikacji złotego buta.

Wygraj bilet na mecz Lech Poznań - Miedź Legnica

Lech-Miedź: czas na rewanż

Złoty but 2018/2019 - na dzień 19.09.2018

Kolejne podsumowanie klasyfikacji strzelców oraz całościowej klasyfikacji złotego buta.

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com