Złoty but 2018/2019 - na dzień 16.10.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 16.10.2018

Zapraszamy na klasyfikację strzelców. 

 

 

III liga - grupa II

12 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

8 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz), Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański)

7 - Hubert Sobol (Lech II Poznań), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

6 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Adam Duda (Bałtyk Gdynia)

IV liga

13 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

12 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Filip Latusek (Polonia Kępno), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

8 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód)

7 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

13 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

8 - Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

7 - Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Robert Sołowiej (Płomień Połajewo)Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo), Karol Jurek (Sparta Złotów)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

16 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

12 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

7 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

22 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

9 - Adrian Małek (Lider Swarzędz)

8 - Hubert Ściak (Warta Śrem), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Kamil Draheim (Czarni Czerniejewo)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

10 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

8 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

7 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

6 - Filip Banach (LZS Wronczyn), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

A-klasa - grupa I

8 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

7 -  Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

6 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl)Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

A-klasa - grupa II

14 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

9 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

7 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz)

6 - Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Adnan Zaid (Suchary Suchy Las), Kacper Banasiak (MKS Przemysław Poznań)

A-klasa - grupa III

10 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

8 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS), Dawid Jurga (Stella Luboń)

7 -  Michał Sikorski (Promień Opalenica), Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica), Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

6 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo), Paweł Nowak (Wicher Strzyżewo)

B-klasa - grupa I

9 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

8 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

7 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

6 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Jakub Wika (Odlew Poznań), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo), Marcin Janicki (LKS Baborówko)

9 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Paweł Stachura (LKS Baborówko), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

8 - Piotr Spaeth (Warta Sieraków)

7 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki)

B-klasa - grupa III

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

13 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

10 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

9 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

8 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

Złoty But:

33 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

24 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

21 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

19,5 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

18 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

15 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com