Grupa: Poznań III

Data: sobota, 16 wrzesień 2017 15:30

Lokalizacja: Niepruszewo

W piątej kolejce III grupy poznańskiej A-klasy NKS Niepruszewo w starciu beniaminków podejmował Huragan Michorzewo.

NKS był przed tym meczem mocno podrażniony, gdyz WZPN zabrał im wygraną w pierwszej kolejce z LZS Wąsowo za grę nieuprawnionego zawodnika. Decyzje decyzjami, a boisko boiskiem, a tutaj Niepruszewo w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony i tak samo było także tym razem.

W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył dla gospodarzy Jonasz Jeżewski i było 1-0. Druga część gry to już jednak koncert gospodarzy. Kolejno bramki zdobywali Jeżewski, Michal Kubala, Piotr Palacz i w 84 minucie ponownie Jeżewski. Jonasz ustrzelił więc hattricka i był bohaterem tego meczu. Huragan odgryzł się tylko raz i to dosłownie w ostatnich sekundach meczu gdy piłkę do bramki gospodarzy skierował Remigiusz Spychała.

NKS zareagował więc pozytywnie na kiepską wiadomość z WZPN, a Huragan poniósł tym sposobem pierwszą porażkę ligową w tym sezonie.