Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 23.09.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 23.09.2019

Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.

III liga - gr. II

9 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

8 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

6 - Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg)

5 - Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw), Taras Yavorskiy (Górnik Konin)

IV liga

11 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

10 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

9 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

8 - Paweł Wicher (Lubuszanin Trzcianka)

7 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz),  Mikołaj Jankowski (Victoria Września)

6 - Maciej Stawiński (Victoria Ostrzeszów), Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Bartosz Nowak (Pogoń Lwówek), Patryk Smolarek (Warta Międzychód)

V liga - gr. I

6 - Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo)

5 - Bartosz Jaworski (Noteć Czarnków)Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Robert Troczyński (Leśnik Margonin), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina)

4 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Cezary Kosmowski (GLKS Wysoka), Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów),  David Paku-Tshela (Huragan Pobiedziska), Wojciech Węgrzyn (Pogoń Łobżenica), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo), Sebastian Czura (Concordia Murowana Goślina)

V liga - gr. II

8 -  Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

7 - Mariusz Molka (Rawia Rawicz)

5 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo), Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Patryk Buśko (Orkan Chorzemin)

V liga - gr. III

10 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń)

9 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn)

8 - Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków)

6 - Patryk Adamski (Stal Pleszew)

Klasa Okręgowa - gr. III

8 - Piotr Palacz (Stella Luboń)

7 - Michał Staszak (Avia Kamionki)

6 - Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec), Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Jakub Solarek (Stella Luboń)

5 - Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.), Adrian Olczyk (Kłos Zaniemyśl), Maciej Skowroński (Szturm Junikowo), Oskar Janoś (Polonia II Środa Wlkp.), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

Klasa Okręgowa - gr. IV

8 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

7 - Artur Witkowski (LZS Wronczyn)Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły)

6 - Tymon Jokiel (Orzeł Granowo), Kamil Bździel (Błękitni Wronki)

5 - Karol Gregorek (Błękitni Wronki), Krystian Olekszy (NKS Niepruszewo), Michał Kugler (Złoci Złotkowo)

Klasa Okręgowa - gr. V

8 - Remigiusz Jerszyński (Zjednoczeni Pudliszki), Krzysztof Karch (Piast Poniec)

7 - Paweł Domagała (Sarnowianka Sarnowa)

A-klasa - gr. I

7 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl), Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl)

6 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo),  Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo)

5 -  Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń), Patryk Hantsch (Gwiazda Siedlec), Wojciech Reiman (Korona Bukowiec), Leszek Skrzypczak (Czantoria Gościeszyn)

A-klasa - gr. VII

9 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.)

6 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.),  Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo)

5 - Kamil Makosz (Orkan Manieczki)

4 - Szymon Pawłowski (LZS Głuchowo), Jakub Gabryszak (GKS Jaraczewo)

A-klasa - gr. VIII

9 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

8 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

7 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo)

6 - Sławomir Roguszka (LKS Baborówko), Jakub Tomkowiak (Rzemieślnik Kwilcz)

5 -  Patryk Złoch (Golnica Ryczywół), Sebastian Koniuszy (LKS Baborówko)

A-klasa - gr. IX

6 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina), Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań)

5 - Marcin Maciołek (Las Puszczykowo), Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

4 - Filip Adamski (Piast Łubowo), Michał Kaczmarek (Wielkopolska Komorniki), Franciszek Siwek (Wielkopolska Komorniki), Hubert Kowalkiewicz (Las Puszczykowo), Maciej Adamski (Piast Łubowo), Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo)

B-klasa - gr. III

8 - Dawid Golon (LKS Piotrowo)

6 - Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko), Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie), Marcin Antoszewski (Warta Wartosław), Paweł Kuster (Warta Sieraków)

5 - Eryk Szczeciński (Warta Sieraków)

4 - Kacper Krawczyk (Orzeł Łowyń), Krystian Remisz (LKS Piotrowo), Patryk Gapski (Warta Sieraków), Przemysław Tonak (Warta Obrzycko), Adam Tonak (Warta Obrzycko), Piotr Kaczmarek (Dąb Bolewice)

B-klasa - gr. IV

6 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki)

5 - Jakub Kliks (Arka Kiekrz), Dariusz Gracz (LSS Ptaszkowo), Remigiusz Pińczuk (KS Kąsinowo)

4 - Kamil Kot (Jadwiżański KS), Patryk Maciorowski (GKS Golęczewo), Jakub Wika (Odlew Poznań)

B-klasa - gr. V

15 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

6 - Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie)

5 - Sebastian Walkowiak (Lotnik Poznań)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com