Symulacja sezonu ligowego 2019/2020

Symulacja sezonu ligowego 2019/2020

Sezon 2018/2019 małymi krokami zbliża się do końca. Jeśli jesteście ciekawi jak na ten moment wyglądałby ligi w sezonie 2019/2020? No to zapraszamy na poniższą rozpiskę.

 

Oczywiście szczególnie od Klasy Okręgowej w dół nie przywiązujcie do końca wagi gdzie jaki zespół jest, bo w wielu przypdkach jest to zależne, od tego kto w końcu spadnie, a kto awansuje, a pamiętać też trzeba, że od nowego sezonu likwidowane są OZPN-y i możliwe sa też przesunięcia niektórych zespołów do innych grup jeśli stworzy się miejsce. Niemniej poważny zarys to jest na pewno. 

III liga gr.II
KKS Kalisz
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wlkp
Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec (b)
Unia Janikowo (b)
Grom Nowy Staw/Gryf Słupsk (b)
Chemik Police (b)

 

IV liga
Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wlkp
Orkan Śmiłowo
Obra Kościan
Polonia Leszno
Ostrovia
Polonia Kępno
Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podg.
Victoria Września
KS Opatówek
Sokół Pniewy
TPS Winogrady (b)
Pogoń Lwówek (b)
Victoria Ostrzeszów (b)

 

LMO 1
Zjednoczeni Trzemeszno (s)
Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo
Zamek Gołańcz
Concordia Murowana Goślina
Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin
Płomień Połajewo
Sparta Złotów
Vitcovia Witkowo
Czarni Czerniejewo (b)
Noteć Czarnków (b)

 

LMO 2
Warta Międzychód (s)
Krobianka Krobia (s)
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha
PKS Racot
Kania Gostyń
GKS Dopiewo
Akademia Reissa
Promień Krzywiń
Grom Plewiska
Korona Piaski
Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel
Patria Buk (b)
Grom Wolsztyn (b)

 

LMO 3
Olimpia Koło (s)
Odolanovia Odolanów
SKP Słupca
Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew
Piast Kobylin
Astra Krotoszyn
Wilki Wilczyn
Polonus Kazimierz
Tulisia Tuliszków
GKS Sompolno
Raszkowianka Raszków
Tur Turek
Piast Czekanów
Zefka Kobyla Góra (b)
Zjednoczeni Rychwał (b)

 

okręgówka wschód
Lipno Stęszew (s)
Avia Kamionki
Lider Swarzędz
Piast Kobylnica
Kłos Zaniemyśl
Polonia II Środa
Warta Śrem
Canarinhos Skórzewo
Szturm Junikowo
Olimpia Poznań
Phytopharm Klęka
Meblorz Swarzędz (b)
Pelikan Niechanowo (b)
Przemysław Poznań (b)

 

okręgówka zachód
Błękitni Wronki (s)
    Orzeł Granowo
Czarni Wróblewo
Sparta Szamotuły
Orkan Objezierze
Orkan Konarzewo
NKS Niepruszewo
Spójnia Strykowo
TSG Kamieniec
Orzeł Słopanowo
LZS Wronczyn
Stella Luboń (b)
Promień Opalenica (b)
Złoci Złotkowo (b)

 

okręgówka Piła
Korona Stróżewo (s)
Unia Wapno
Tarnovia Tarnówka
Zjednoczeni Kaczory
Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
Sokół Damasławek
Noteć Rosko
Stella Białośliwie
Radwan Lubasz
Orzeł Pęckowo
Kłos Budzyń
Włókniarz Okonek
Noteć Dziembowo (b)
Iskra Wyszyny (b)

 

okręgówka Leszno
LZS Stare Oborzyska (s)
Orla Jutrosin (s)
Sparta Miejska Górka
Lew Pogorzela
Rydzyniak Rydzyna
Dąb Kębłowo
Helios Czempiń
Wisła Borek Wlkp
Piast Poniec
Grom Czacz
Sarnowianka Sarnowa
Sokół Kaszczor (b)
Tur Turew (b)
Sokół Chwałkowo (b)

 

okręgówka Kalisz
Zieloni Koźminek (s)
Biały Orzeł Koźmin (s)
GKS Rychtal
Barycz Janków Przyodzki
Victoria Skarszew
LKS Czarnylas
Olimpia Brzeziny
WKS Witaszyce
Gks Grębanin
LZS Cielcza
LZS Doruchów
GKS Żerków
Pogoń Trębaczów
Korona Stawiszyn
Ogniwo Łąkociny (b)
Pelikan Grabów (b)

 

okręgówka Konin
Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń
Polanin Strzałkowo
LKS Ślesin
Warta Pyzdry
Płomień Nekla
Warta Dobrów
Czarni Ostrowite
Zryw Dąbie
Baszta Przedecz
Sparta Orzechowo
Kasztelania Brudzew
Orlik Miłosław
MKS Dąbie (b)
Victoria II Września (b)
Nałęcz Babiak (b)

 

A1
Orkan Jarosławiec (s)
Wielkopolska Komorniki (s)
Lechita Kłecko
Piast Łubowo
Polonia Poznań
Jurand Koziegłowy
Pogoń Książ Wlkp
Clescevia Kleszczewo
Błękitni Owińska
Antaraes Zalasewo
Orkan Manieczki
Zawisza Dolsk
Maratończyk Brzeźno (b)
UKS Śrem (b)

 

A2
SKS 13 Poznań (s)
Sokół Duszniki (s)
Byki Obrowo (s)
Nałęcz Ostroróg
Suchary Suchy Las
Czarni Kaźmierz
Golnica Ryczywół
Rzemieślnik Kwilcz
Kłos Gałowo
Rożnovia Rożnowo
Zieloni Gaj Mały
Poznań FC
LKS Baborówko (b)
LZS Otorowo (b)

 

A3
Tarnovia II (s)
Dyskobolia Grodzisk
Huragan Michorzewo
Mosina
Luboński KS
Wicher Strzyżewo
Ogrol Sielinko
Obra Zbąszyń
NAP Nowy Tomyśl
Las Puszczykowo
Pogrom Luboń
Tarnovia III
Korona Bukowiec (b)
Pieczarka Wielichowo (b)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com