Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 30.09.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 30.09.2019

Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.

III liga - gr. II

10 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

9 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

7 - Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg)

6 - Taras Yavorskiy (Górnik Konin)

5 - Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska)

IV liga

11 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

10 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

9 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

8 - Paweł Wicher (Lubuszanin Trzcianka)

7 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz),  Mikołaj Jankowski (Victoria Września), Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)

6 - Maciej Stawiński (Victoria Ostrzeszów), Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Bartosz Nowak (Pogoń Lwówek), Patryk Smolarek (Warta Międzychód)

V liga - gr. I

6 - Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo)Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo), Błażej Matysiak (Zjednoczeni Trzemeszno)

5 - Bartosz Jaworski (Noteć Czarnków)Robert Troczyński (Leśnik Margonin), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina), Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów)

4 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Cezary Kosmowski (GLKS Wysoka), David Paku-Tshela (Huragan Pobiedziska), Wojciech Węgrzyn (Pogoń Łobżenica), Sebastian Czura (Concordia Murowana Goślina), Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Krzysztof Wojciechowski (Sparta Złotów), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

V liga - gr. II

8 -  Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), Mariusz Molka (Rawia Rawicz)

7 - Mateusz Pijanowski (Korona Piaski)

6 - Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Łukasz Goiński (GKS Dopiewo)

5 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo),  Patryk Buśko (Orkan Chorzemin), Marcin Masełkowski (Krobianka Krobia), Bartosz Pudlicki (PKS Racot)

V liga - gr. III

10 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń)

9 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn)

8 - Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków)

7 - Patryk Adamski (Stal Pleszew), Oskar Pietrzak (Vitcovia Witkowo)

Klasa Okręgowa - gr. III

9 - Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

8 - Piotr Palacz (Stella Luboń), Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.), Michał Staszak (Avia Kamionki)

7 - Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec)

6 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

5 - Adrian Olczyk (Kłos Zaniemyśl), Maciej Skowroński (Szturm Junikowo), Oskar Janoś (Polonia II Środa Wlkp.), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

Klasa Okręgowa - gr. IV

11 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

8 - Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły)

7 - Artur Witkowski (LZS Wronczyn)Kamil Bździel (Błękitni Wronki), Kacper Kuik (Dyskobolia Grodzisk Wlkp.)

6 - Tymon Jokiel (Orzeł Granowo), Karol Gregorek (Błękitni Wronki)

Klasa Okręgowa - gr. V

8 - Remigiusz Jerszyński (Zjednoczeni Pudliszki), Krzysztof Karch (Piast Poniec)

7 - Paweł Domagała (Sarnowianka Sarnowa), Krystian Kruger (Piast Belęcin)

6 - Daniel Wojtkowiak (Sokół Chwałkowo), Przemysław Adamczak (Grom Czacz), Edwin Marchewka (Sparta Miejska Górka)

A-klasa - gr. I

10 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

8 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl)

7 - Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl), Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

6 - Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo), Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń)

A-klasa - gr. VII

9 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.) , Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo)

7 - Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

6 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.)

5 - Kamil Makosz (Orkan Manieczki), Szymon Pawłowski (LZS Głuchowo)

A-klasa - gr. VIII

13 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo)

11 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

10 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

9 - Artur Rybak (Czarni Kaźmierz)

7 - Sebastian Koniuszy (LKS Baborówko)

6 - Sławomir Roguszka (LKS Baborówko), Jakub Tomkowiak (Rzemieślnik Kwilcz), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg)

A-klasa - gr. IX

7 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina)

6 - Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań), Marcin Maciołek (Las Puszczykowo)

5 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Franciszek Siwek (Wielkopolska Komorniki), Hubert Kowalkiewicz (Las Puszczykowo), Filip Adamski (Piast Łubowo), Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

B-klasa - gr. III

9 - Dawid Golon (LKS Piotrowo)

8 - Paweł Kuster (Warta Sieraków)

7 - Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko), Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie)

6 - Marcin Antoszewski (Warta Wartosław), Eryk Szczeciński (Warta Sieraków)

5 - Przemysław Tonak (Warta Obrzycko), Adam Tonak (Warta Obrzycko), Piotr Kaczmarek (Dąb Bolewice), Marcin Pilc (Grom Zębowo)

B-klasa - gr. IV

7 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki)

6 - Jakub Kliks (Arka Kiekrz)

5 - Dariusz Gracz (LSS Ptaszkowo), Remigiusz Pińczuk (KS Kąsinowo), Jakub Wika (Odlew Poznań), Maciej Trojanowski (Orły Plewiska), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

4 - Kamil Kot (Jadwiżański KS), Patryk Maciorowski (GKS Golęczewo), Rafał Humerski (Orlik Sepno), Aleksander Skitek (KS Gaj Wielki)

B-klasa - gr. V

15 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

7- Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie)

6 - Sebastian Walkowiak (Lotnik Poznań), Hubert Rogowski (KS Fałkowo), Maurycy Szumiński (KS Fałkowo)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com