Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 07.10.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 07.10.2019

Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.

III liga - gr. II

11 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

10 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

7 - Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg), Dawid Cempa (Radunia Stężyca)

6 - Taras Yavorskiy (Górnik Konin), Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska)

5 - Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

IV liga

13 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

10 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

9 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

8 - Paweł Wicher (Lubuszanin Trzcianka),  Mikołaj Jankowski (Victoria Września), Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)

7 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)

V liga - gr. I

9 - Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)

6 - Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo), Błażej Matysiak (Zjednoczeni Trzemeszno), Bartosz Jaworski (Noteć Czarnków)

5 - Robert Troczyński (Leśnik Margonin), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina), Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów), Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki)

V liga - gr. II

9 - Mariusz Molka (Rawia Rawicz)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

7 - Mateusz Pijanowski (Korona Piaski), Marcin Masełkowski (Krobianka Krobia)

6 - Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Łukasz Goiński (GKS Dopiewo), Bartosz Pudlicki (PKS Racot)

5 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo), Patryk Buśko (Orkan Chorzemin), Maciej Cieślak (Patria Buk), Dawid Jędryczka (Kania Gostyń), Michał Skrzypczak (Rawia Rawicz), Patryk Łakomy (PKS Racot), Jakub Pietrzak (Akademia Reissa)

V liga - gr. III

15 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń)

9 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn), Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków)

7 - Patryk Adamski (Stal Pleszew), Oskar Pietrzak (Vitcovia Witkowo), Rafał Janicki (Orzeł Mroczeń)

Klasa Okręgowa - gr. III

10 - Michał Staszak (Avia Kamionki)

9 - Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Piotr Palacz (Stella Luboń)

8 - Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.)

7 - Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec)

6 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Mariusz Dotka (Przemysław Poznań)

Klasa Okręgowa - gr. IV

13 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

10 - Kamil Bździel (Błękitni Wronki)

8 - Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły)

7 - Artur Witkowski (LZS Wronczyn), , Kacper Kuik (Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Tymon Jokiel (Orzeł Granowo), Karol Gregorek (Błękitni Wronki)

Klasa Okręgowa - gr. V

8 - Remigiusz Jerszyński (Zjednoczeni Pudliszki), Krzysztof Karch (Piast Poniec), Paweł Domagała (Sarnowianka Sarnowa), Krystian Kruger (Piast Belęcin)

6 - Daniel Wojtkowiak (Sokół Chwałkowo), Przemysław Adamczak (Grom Czacz), Edwin Marchewka (Sparta Miejska Górka), Adam Jurga (Helios Czempiń)

A-klasa - gr. I

10 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

9 - Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl)

8 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl), Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

6 - Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo), Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń), Paweł Nowak (Wicher Strzyżewo), Remigiusz Spychała (Huragan Michorzewo), Oskar Czerniak (Gwiazda Siedlec)

A-klasa - gr. VII

13 - Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo)

10 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.)

7 - Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

6 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.), Szymon Pawłowski (LZS Głuchowo), Przemysław Rzepka (GKS Jaraczewo)

A-klasa - gr. VIII

13 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo), Przemysław Szała (LZS Otorowo)

12 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

9 - Artur Rybak (Czarni Kaźmierz), Sebastian Koniuszy (LKS Baborówko), Sławomir Roguszka (LKS Baborówko)

8 - Patryk Złoch (Golnica Ryczywół)

A-klasa - gr. IX

7 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina), Marcin Maciołek (Las Puszczykowo)

6 - Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań), Artur Grajek (Tarnovia II), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

5 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Franciszek Siwek (Wielkopolska Komorniki), Hubert Kowalkiewicz (Las Puszczykowo), Filip Adamski (Piast Łubowo), Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno), Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno)

B-klasa - gr. III

11 - Dawid Golon (LKS Piotrowo)

8 - Paweł Kuster (Warta Sieraków)

7 - Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko), Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie)

6 - Marcin Antoszewski (Warta Wartosław), Eryk Szczeciński (Warta Sieraków), Piotr Kaczmarek (Dąb Bolewice), Wojciech Lisek (Grom Zębowo)

B-klasa - gr. IV

8 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki)

6 - Jakub Kliks (Arka Kiekrz), Maciej Trojanowski (Orły Plewiska)

5 - Dariusz Gracz (LSS Ptaszkowo), Remigiusz Pińczuk (KS Kąsinowo), Jakub Wika (Odlew Poznań), Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Michał Stefaniak (Arka Kiekrz), Bartosz Gierszal (Orlik Sepno), Maciej Drozdowski (KS Strzeszyn)

B-klasa - gr. V

18 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

7- Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie)

6 - Sebastian Walkowiak (Lotnik Poznań), Hubert Rogowski (KS Fałkowo), Maurycy Szumiński (KS Fałkowo), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com