Wyniki spotkań sparingowych - 24-25.02.2018

Wyniki spotkań sparingowych - 24-25.02.2018

Za nami kolejny weekend pełen spotkań sparingowych.

Poniżej najbardziej kompletna lista wyników.

Sparta Szamotuły - Radowiak Drezdenko 5:4

Orkan Konarzewo - Przemysław Poznań junior starszy 2:7

Piast Kobylnica - Grom Plewiska 0:7

Jarota Jarocin - Wiwa Goszcz 4:3

Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 2:1

Lubuszanin Trzcianka - Górnik Konin 3:3

Korona Piaski - Kłos Zaniemyśl 7:1

Obra Kościan - Syrena Zbąszynek 1:3 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1636-obra-koscian-syrena-zbaszynek

Wiara Lecha - GKS Dopiewo 1:2

Lider Swarzędz - Patria Buk 7:0

Piast Łubowo - Huragan Pobiedziska junior starszy 2:0

Luboński KS - Polonia II Środa Wlkp. 1:6

Czarni Kaźmierz - UKS Śrem 1:6

Warta Śrem - Phytopharm Klęka 2:3

Ogrol Sielinko - Jastrząb Rudniki 4:0

Suchary Suchy Las - Jurand Koziegłowy 2:2

Byki Obrowo - Sokół Duszniki 3:1

Orzeł Pęckowo - Wenus Jędrzejewo 1:2

Zawisza Dolsk - Wielkopolanka Szelejewo 3:2

PKS Racot - LZS Wronczyn 1:2

Kotwica Kórnik - Lech Poznań junior starszy 2:1

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy 3:2 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1634-tarnovia-tarnowo-podgorne-sokol-pniewy

Warta Międzychód - Noteć Rosko 2:0

Rawia Rawicz - Krobianka Krobia 1:4

Błękitni Owińska - Rokita Rokietnica 0:0 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1637-rokita-rokietnica-blekitni-owinska

IKP Olimpia Poznań - Polonia Poznań 1:2 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1635-ikp-olimpia-poznan-polonia-poznan

Unia Swarzędz juniorzy - Pelikan Niechanowo 0:2

Okoń Sapowice - Orlik Sepno 1:3

Avia Kamionki - Wełna Skoki 3:3

Lipno Stęszew - LZS Stare Oborzyska 3:2

Pogrom Luboń - Fara Pelikan Żydowo 1:1

Zieloni Gaj Mały - Radwan Lubasz 8:1

Złoci Złotkowo - Canarinhos Skórzewo 3:8

Płomień Przyprostynia - Grom Wolsztyn 4:5

Tur Turek - ŁKS II Łódź 5:2

Lechita Kłecko - Sparta Janowiec 4:3 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1638-lechita-klecko-sparta-janowiec

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Spójnia Strykowo 4:3

Dąb Bolewice - Obra Trzciel 2:7

Pogoń Książ Wlkp - Sparta Orzechowo 8:1

Kłos II Zaniemyśl - Orkan Manieczki 2:1

Antares Zalasewo - NKS Niepruszewo 2:4

Czarni Wróblewo - Orzeł Słopanowo 2:7

Lider Szczytniki Czerniejewski - FAS Swarzędz 0:10 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1639-lider-szczytniki-czerniejewski-fas-swarzedz

Przemysław Poznań - Helios Czempiń 0:4

Poznań FC - Szturm Junikowo 4:6

Orkan Objezierze - Lechia Kostrzyn 3:5

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

baner orlico nowy

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com