Sparingi w Wielkopolsce - 2-4.03.2018

Sparingi w Wielkopolsce - 2-4.03.2018

Start ligi coraz bliżej. W ten weekend rozegrany zostanie już nawet jeden mecz ćwierćfinału Pucharu Polski, ale jednak nadal głównie obracamy się w klimacie sparingowym.

Poniżej najbardziej pełna lista sparingów z udziałem wielkopolskich klubów.

Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka - 2.3 - 18:00 - Wągrowiec

Lipno Stęszew - Pogoń Książ - 2.3 - 20:30 - Poznań Śródka

GKS Dopiewo - Syrena Zbąszynek - 3.3 - 11:00 - Zbąszyń

TPS Winogrady - Sparta Oborniki - 3.3 - 12:00 - Poznań Śródka

Unia Swarzędz - Korona Piaski - 3.3 - 12:00 - Swarzędz

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Sokół Rakoniewice - 13:00 - Grodzisk Wlkp.

Piast Kobylnica - IKP Olimpia Poznań - 3.3 - 14:00 - Swarzędz

Dąb Bolewice - Orzeł Granowo - 3.3 - 14:00 - Nowy Tomyśl

Tarnovia II - Szturm Junikowo - 3.3 - 14:30 - Baranowo

Orkan Manieczki - Helios II Czempiń - 3.3 - 15:00 - Manieczki

Obra Kościan - Rawia Rawicz - 3.3 - 15:00 - Grodzisk Wlkp.

Orkan Konarzewo - LZS Głuchowo - 3.3 - 15:30 - Sepno

Lider Swarzędz - Luboński KS - 3.3 - 16:00 - Swarzędz

Wiara Lecha - Czarni Czerniejewo - 3.3 - 16:00 - Poznań Śródka

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonus Kazimierz Biskupi - 3.3 - 16:30 - Baranowo

Meblorz Swarzędz - Maratończyk Brzeźno - 3.3 - 18:00 - Swarzędz

ZIeloni Gaj Mały - LKS Baborówko juniorzy - 3.3 - 18:00 - Szamotuły

Błękitni Owińska - Orły Plewiska - 3.3 - 18:00 - Poznań Cytadela

Jadwiżański KS Poznań - KS Kąsinowo - 3.3 - 20:00 - Poznań Cytadela

Concordia Murowana Goślina - Noteć Czarnków - 3.3 - 20:00 - Wągrowiec

Obra Zbąszyń - Orkan Chorzemin - 4.3 - 11:00 - Zbąszyń

LKS Lipa - Pogrom Luboń - 4.3 - 12:00 - Lipa

AVIA Kamionki - LZS Wronczyn - 4.3 - 12:00 - Poznań Cytadela

Lechita Kłecko - Sokół Damasławek - 4.3 - 12:30 - Wągrowiec

Płomień II Przyprostynia - Huragan Łomnica - 4.3 - 13:00 - Zbąszyń

Orlik Sepno - Tur Turew - 4.3 - 13:00 - Sepno

Canarinhos Skórzewo - Patria Buk - 4.3 - 13:00 - Baranowo

Byki Obrowo - Czarni Wróblewo - 4.3 - 14:00 - Popowo

Antares Zalasewo - Clescevia Kleszczewo - 4.3 - 14:00 - Swarzędz

SKS 13 Poznań - Pelikan Niechanowo - 4.3 - 14:00 - Poznań Cytadela

Wicher Strzyżewo - Klon Babimost - 4.3 - 15:00 - Zbąszyń

Kłos Gałowo - Sokół Duszniki - 4.3 - 15:30 - Szamotuły

Noteć Rosko - Pogoń Lwówek - 4.3 - 16:00 - Baranowo

MKS Przemysław Poznań - Rożnovia Rożnowo - 4.3 - 16:00 - Poznań Cytadela

Poznań FC - GKS Gułtowy - 4.3 - 18:00 - Poznań Cytadela

Jurand Koziegłowy - NKS Niepruszewo - 4.3 - 18:00 - Poznań Śródka

 

 

 

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com