Wyniki spotkań sparingowych - 1-4.03.2018

Wyniki spotkań sparingowych - 1-4.03.2018

Za nami kolejne dni pełne sparingów z udziałem klubów z Wielkopolski.

Poniżej najpełniejsza lista z wynikami.

Przemysław Poznań junior starszy - Orkan Objezierze 2:1 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1647-przemyslaw-poznan-junior-starszy-orkan-objezierze

Lechita Kłecko - Nielba Wągrowiec junior starszy 6:3

Phytopharm Klęka - Warta Pyzdry 6:4

Wiara Lecha - Szturm Junikowo 4:4

Akademia Reissa - Stella Luboń 4:2

Krobianka Krobia - Lew Pogorzela 3:2

Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka 0:3

Lipno Stęszew - Pogoń Książ Wlkp 2:1

GKS Dopiewo - Syrena Zbąszynek 4:2

TPS Winogrady - Sparta Oborniki 0:3 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1649-tps-winogrady-sparta-oborniki

Unia Swarzędz - Korona Piaski 5:2 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1646-unia-swarzedz-korona-piaski

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Sokół Rakoniewice 2:2

Piast Kobylnica - IKP Olimpia Poznań 2:5

Mieszko Gniezno - Kotwica Kórnik 6:2

Dąb Bolewice - Orzeł Granowo 0:5

Odolanovia Odolanów - Wiwa Goszcz 1:1

Tarnovia II - Szturm Junikowo 0:7 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1648-tarnovia-ii-tarnowo-podgorne-szturm-junikowo

Vitcovia Witkowo - Polonia II Środa Wielkopolska 3:2

Orkan Manieczki - Helios II Czempiń 2:2

Obra Kościan - Rawia Rawicz  6:0 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1650-obra-koscian-rawia-rawicz

UKS Śrem - Kotwica Kórnik juniorzy 2:3

Piast Łubowo - Pelikan Żydowo 4:3

Orkan Konarzewo - LZS Głuchowo 2:1

Lider Swarzędz - Luboński KS 7:0

PKS Racot - Tęcza Osa Osieczna 9:0

Wiara Lecha - Czarni Czerniejewo 2:4

Meblorz Swarzędz - Maratończyk Brzeźno 2:2

ZIeloni Gaj Mały - LKS Baborówko juniorzy 12:0

Błękitni Owińska - Orły Plewiska 4:1

Las Puszczykowo - Stella Luboń junior starszy 5:2

Concordia Murowana Goślina - Noteć Czarnków 2:4

Obra Zbąszyń - Orkan Chorzemin 1:2

LKS Lipa - Pogrom Luboń 4:2 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1651-lks-lipa-pogrom-lubon

AVIA Kamionki - LZS Wronczyn 3:2

Rzemieślnik Kwilcz - LKS Baborówko 6:2

Orlik Sepno - Tur Turew 4:5

GKS Sompolno - Kujawy Kozy 2:1

Lechita Kłecko - Sokół Damasławek 5:2

Sokół Gębice - Błękitni Kuźnica Czarnkowska 5:1

Płomień II Przyprostynia - Huragan Łomnica 6:1

Kłos Zaniemyśl - LZS Cielcza 2:2

Canarinhos Skórzewo - Patria Buk 7:4

Nałęcz Ostroróg - KS Gaj Wielki 7:5

Byki Obrowo - Czarni Wróblewo 0:2

Antares Zalasewo - Clescevia Kleszczewo 0:7

Sokół Pniewy - Warta Międzychód 3:2

SKS 13 Poznań - Pelikan Niechanowo 6:1

Kłos Gałowo - Sokół Duszniki 2:5

Sparta Szamotuły - Orzeł Słopanowo 4:2

Noteć Rosko - Pogoń Lwówek 0:4

MKS Przemysław Poznań - Rożnovia Rożnowo 4:1

Poznań FC - GKS Gułtowy 2:0

Jurand Koziegłowy - NKS Niepruszewo 1:2

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com