Wyniki spotkań sparingowych - 16-18.02.2018

Wyniki spotkań sparingowych - 16-18.02.2018

Za nami kolejne dni pełne meczów sparingowych.

Poniżej najbardziej kompletna lista wyników.

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Stella Luboń 2:0 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1624-tarnovia-ii-stella-lubon

SKS 13 Poznań - Lider Swarzędz 2:4

Warta Międzychód - TPS Winogrady 7:2

TPS Winogrady - Pogoń Lwówek 1:1

Pelikan Łowicz - Górnik Konin 1:3

Canarinhos Skórzewo - Huragan Michorzewo 6:0 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1625-canarinhos-skorzewo-huragan-michorzewo

Polonia Środa Wlkp - Zagłębie II Lubin 0:2

Przemysław Poznań jr. starszy - Patria Buk 4:1 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1626-przemyslaw-poznan-junior-starszy-patria-buk

Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 0:7

PKS Racot - Korona Wilkowice 3:3

Suchary Suchy Las - Błękitni Owińska 4:4

Błękitni Wronki - Radwan Lubasz 4:1

Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 2:3

MKP Wołów - Odolanovia Odolanów 2:0

Kłos Gałowo - Warta Obrzycko 1:4

Obra Kościan - GKS Dopiewo 2:2 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1629-obra-koscian-gks-dopiewo

Victoria Września - Kotwica Kórnik 2:0

Lubuszanin Trzcianka - Unia Janikowo 4:1

Złoci Złotkowo - NKS Niepruszewo 3:3

Fara Pelikan Żydowo - Orły Plewiska 1:3

Grom Plewiska - Warta Gorzów Wlkp 2:0

ŁKS Łódź - KKS Kalisz 6:4

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:1

Płomień Przyprostynia - Zryw Rzeczyca 4:3

Willki Wilczyn - Pogoń Mogilno 3:3

Luboński KS - Las Puszczykowo 2:1 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1627-lubonski-ks-las-puszczykowo

Rywal Kurza Góra - Orlik Sepno 1:4

Huragan Pobiedziska - Centra Ostrów Wlkp 1:6

Meblorz Swarzędz - IKP Olimpia Poznań 1:9

Cuiavia Inowrocław - Pogoń Łobżenica 3:2

Polonia II Środa Wlkp - WKS Witaszyce 3:2

Sparta Szamotuły - Lechia Kostrzyn 1:4

Pelikan Niechanowo - Unia Wapno 5:1

Wiara Lecha - Orzeł Słopanowo 5:2

Pogoń Książ Wlkp - UKS Śrem 3:1 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1628-pogon-ksiaz-wielkopolski-uks-srem

Odlew Poznań - Pogrom Luboń 1:3

Obra Zbąszyń - Sokół Kaszczor 8:2

Orkan Konarzewo - Avia Kamionki 1:2

Zieloni Gaj Mały - Wenus Jędrzejewo 3:0

Phytopharm Klęka - Polanin Strzałkowo 1:1

Płomień II Przyprostynia - Karpik Kopanica 5:4

Polonia Golina - GKS Sompolno 2:6

Sokół Pniewy - Noteć Rosko 7:1

LKS Gołuchów - Piast Czekanów 6:0

Przemysław Poznań - Orkan Objezierze 2:5

Polonia Poznań - Szturm Junikowo 3:3

Sparta Orzechowo - WKS Witaszyce 2:5

Poznań FC - Maratończyk Brzeźno 2:2

Byki Obrowo - Rokita Rokietnica 2:7

Antares Zalasewo - Helios Czempiń 2:4

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 plakat 2018 03 30 011

peryferiafutbolu

 

 

 

 

Instagram

 

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com