Damian Adamczak

Damian Adamczak

sobota, 01 czerwiec 2019 21:57

Canarinhos Skórzewo - Czarni Czerniejewo

Sobotni pojedynek lidera z Czerniejewa z ekipa Canarinhos mógł być postrzegany jako mecz o przysłowiową pietruszkę. Czarni zapewnili sobie już pierwsze miejsce w tabeli  i bezpośredni awans w poprzedniej kolejce, natomiast gospodarze liczyli na urwanie choćby punktu, który zapewni im utrzymanie bo ligowa tabela w ostatnich kolejkach mocno się spłaszczyła w dolnej części.

W sobotnie popołudnie w Skórzewie gospodarze, czyli drużyna Canarinhos podejmowała drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska. Mecz dwóch ekip plasujących się w środkowej części ligowej tabeli nie był wcale meczem o przysłowiową pietruszkę co pokazał wynik po końcowym gwizdku arbitra.

poniedziałek, 29 kwiecień 2019 22:09

Patria Buk - Czarni Wróblewo

W minioną sobotę doszło do meczu na szczycie w zachodniej grupie poznańskiej okręgówki pomiędzy miejscową Patrią , a Czarnymi Wróblewo. Goście przyjechali do Buku zasiadając na fotelu lidera, ale ich przewaga punktowa w ligowej tabeli była niewielka co zwiastowało na prawdę ciekawy mecz.

poniedziałek, 22 kwiecień 2019 19:35

Orkan Konarzewo - Byki Obrowo

Wizyta na lokalnych boiskach wpisuje się już powoli w tradycję świąt wielkanocnych, dlatego nie widziałem innej możliwości jak udać się do pobliskiego Konarzewa na mecz pomiędzy miejscowym Orkanem, a przyjezdnymi z Obrowa. Jak przekonałem się na miejscu wielu kibiców wpadło na podobny pomysł w końcu jest to miła i aktywna odskocznia od przysłowiowego jajeczka.

niedziela, 24 marzec 2019 11:36

GKS Dopiewo - Promień Krzywiń

Po długim rozbracie z piłką kopaną na szczeblu lokalnym nadeszła w końcu ta chwila kiedy swoje rozgrywki wznowiły piłkarskie niższe ligi w naszym województwie. Piękne sobotnie popołudnie nastrajało dodatkowo optymistycznie dlatego po szybkim posiłku regeneracyjnym wybrałem się do pobliskiego Dopiewa.

poniedziałek, 11 luty 2019 21:20

Canarinhos Skórzewo - NKS Niepruszewo

W sobotnie popołudnie w Baranowie Canarinhos Skórzewo w meczu sparingowym podejmowali NKS Niepruszewo.

niedziela, 28 październik 2018 07:12

Grom Plewiska - GKS Dopiewo

Mecze pomiędzy drużynami z Plewisk i Dopiewa zawsze elektryzują lokalnych kibiców w końcu to derby międzygminne  swoiste el clasico, w którym każda ze stron walczy o pełną pulę i renomę na kwadracie. Na tym widowisku nie mogło zabraknąć i nas pomimo, że pogoda delikatnie ujmując nie rozpieszczała.

niedziela, 21 październik 2018 17:04

Wielkopolska Komorniki - IKP Olimpia Poznań

Olimpia Poznań przełamania swoich wyników jechała szukać do Komornik na mecz z Wielkopolską.

środa, 17 październik 2018 06:51

LKS Baborówko - Rokita Rokietnica

Niedziela w samo południe. O tej właśnie porze rozpocząć się miało spotkanie na szczycie II grupy poznańskiej Serie B pomiędzy miejscowym LKS Baborówko liderującym w tabeli, a Rokitą Rokietnica plasującą się na najniższym stopniu podium.

niedziela, 07 październik 2018 21:26

Spójnia Strykowo - Patria Buk

W niedzielne wietrzne popołudnie w Strykowie mierzyły się ekipy miejscowej Spójni oraz Patrii Buk.

poniedziałek, 01 październik 2018 08:42

Okoń Sapowice - Jastrząb Rudniki

Pogoda w niedzielne popołudnie dopisała, dlatego postanowiłem wybrać się do Sapowic na pojedynek dwóch drapieżników z III grupy poznańskiej Serie B, Okonia i Jastrzębia.

niedziela, 30 wrzesień 2018 23:35

Orły Plewiska - Fara Pelikan Żydowo

Niedzielne przedpołudnie postanowiłem spędzić w Plewiskach na meczu I grupy poznańskiej B-klasy pomiędzy miejscowymi Orłami, a gośćmi z Żydowa. Pojedynek dwóch ekip sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli nie był może szlagierem tej kolejki, ale na pewno był to mecz, w którym zanosiło się na sporo walki.

sobota, 29 wrzesień 2018 21:50

Orkan Konarzewo - LZS Wronczyn

Sobotnie, słoneczne popołudnie zachęcało do aktywnego wypoczynku dlatego wskoczyłem na rower i wybrałem się do pobliskiego Konarzewa podziwiając po drodze krajobrazy gminy Dopiewo.

wtorek, 11 wrzesień 2018 08:36

Czarni Kaźmierz - Poznań FC

Niedziela 9 wrzesśnia 2018 już chyba na stałe zapisze się w historii lokalnej piłki w Kaźmierzu. Po prawie dwuletniej przerwie na renowację piłkarze Czarnych wrócili na swój obiekt przy ul. Dolnej 10.

Prev1234...67Next
Strona 1 z 7

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com