Łukasz Duszczak

Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

wtorek, 09 październik 2018 20:05

Błękitni Owińska - Lechita Kłecko

Niepokonany Lechita Kłecko w 8 kolejce I grupy A-klasy pojechał do Owińsk na mecz z Błękitnymi.

wtorek, 09 październik 2018 16:26

Złoty but 2018/2019 - na dzień 09.10.2018

Kolejna odsłona rywalizacji o wygranie klasyfikacji strzelców w swojej grupie oraz całościowa klasyfikacja Złotego Buta.


 

III liga - grupa II

10 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

7 - Hubert Sobol (Lech II Poznań)

6 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

5 - Karol Maliszewski (Wda Świecie)

IV liga

12 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

11 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Filip Latusek (Polonia Kępno), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

8 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

7 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

11 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

7 - Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Robert Sołowiej (Płomień Połajewo), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)

6 - Jan Bruski (Pogoń Łobżenica), Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

14 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

12 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

6 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin) 

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

18 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

11 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

8 - Adrian Małek (Lider Swarzędz)

7 - Hubert Ściak (Warta Śrem), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Patryk Słomczyński (Warta Śrem)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

9 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

8 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

7 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

6 - Filip Banach (LZS Wronczyn), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Maciej Cieślak (Patria Buk), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Krystian Remisz (Czarni Wróblewo), Michał Kubala (NKS Niepruszewo)

A-klasa - grupa I

7 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz),  Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy)

6 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl)Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

5 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

A-klasa - grupa II

14 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

8 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

7 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

6 - Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

A-klasa - grupa III

10 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

8 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS), Dawid Jurga (Stella Luboń)

7 -  Michał Sikorski (Promień Opalenica), Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica), Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

6 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

8 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno), Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

7 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

6 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Jakub Wika (Odlew Poznań), Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

5 -  Norbert Konieczny (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

12 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

9 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

8 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

7 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki), Piotr Spaeth (Warta Sieraków), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

B-klasa - grupa III

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

12 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

9 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

8 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice), Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

7 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

Złoty But:

27 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

21 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

18 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

16,5 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

15 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

 

poniedziałek, 08 październik 2018 15:49

Juna-Trans Stare Oborzyska - KA 4 resPect Krobia

W Starych Oborzyskach odbył sie mecz na szczycie w grupie II trzeciej ligi kobiet.

poniedziałek, 08 październik 2018 21:14

LZS Wronczyn - Orkan Objezierze

Szukający trzeciej kolejnej wygranej Orkan Objezierze przyjechał na mecz z LZS Wronczyn.

wtorek, 09 październik 2018 16:49

Czarni Wróblewo - Orkan Konarzewo

Najciekawiej zapowiadającym się meczem w zachodniej grupie Klasy Okręgowej było bez wątpienia starcie Czarnych Wróblewo z Orkanem Konarzewo.

poniedziałek, 08 październik 2018 11:02

Grom Plewiska - LZS Stare Oborzyska

Grom Plewiska był zdecydowanym faworytem w meczu z LZS-em Stare Oborzyska.

poniedziałek, 08 październik 2018 10:27

Przeglądarka ligowa - A i B-klasa - 06-07.10.2018

Zapraszamy na podsumowanie weekendu w A i B-klasie.

Zapraszamy na podsumowanie weekendu w Lidze Międzyokręgowej i w Klasie Okręgowej.

poniedziałek, 08 październik 2018 09:22

Przeglądarka ligowa - 3 i 4 liga - 06-07.10.2018

Zapraszamy na podsumowanie weekendu w 3 i 4 lidze.

niedziela, 07 październik 2018 09:39

Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Mecz Centry Ostrów Wielkopolski z Pogonią Nowe Skalmierzyce możemy spokojnie nazwać derbami powiatu ostrowskiego, dzięki czemu mecz ten zapowiadany był jako jedno z najciekawszych spotkań 12 kolejki IV ligi.

niedziela, 07 październik 2018 09:05

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice

W 13 kolejce I ligi Warta Poznań podejmowała Chojniczankę Chojnice.

niedziela, 07 październik 2018 09:30

Unia Swarzędz - Orkan Śmiłowo

Rozgrywki IV ligi wchodzą w drugą fazę rundy jesiennej i każdy punkt jest już naprawdę ważny. Do Swarzędza na mecz z Unią przyjechał benimianek Orkan Śmiłowo.

niedziela, 07 październik 2018 16:23

Canarinhos Skórzewo - IKP Olimpia Poznań

W niedzielne południe w Skórzewie doszło do starcia Canarinhos z Olimpią Poznań.

wtorek, 09 październik 2018 13:12

Byki Obrowo - NKS Niepruszewo

W niedzielę w samo południe w Obrowie miejscowe Byki podejmowały NKS Niepruszewo.

Prev123...56789...Next
Strona 6 z 98

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com