Ilość widzów: ok. 80

Data: niedziela, 10 listopad 2019 14:00

Lokalizacja: Brzeźno

W ostatniej w tym roku kolejce spotkań w grupie IX A-Klasy Maratończyk Brzeźno podejmował Wielkopolskę Komorniki.

Pierwsza połowa stała na całkiem niezłym poziomie. Było sporo akcji z obu stron, więcej ich jednak miała drużyna gości. Bardzo dobrą okazję miał chociażby w 27 minucie Chełmiński w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale przegrał pojedynek. Do 35 minuty mieliśmy naprawdę sporą przewagę gości. Były rzuty rożne, wolne jednak bez efektu. W 36 minucie idealną okazję miał Maratończyk, ale strzał bardzo wysoko nad poprzeczką.

Druga połowa to zdecydowanie bardzo przeciętny początek, sporo niedokładnych zagrań, bezsensownych fauli. Sędzia często sięgał po żółte kartoniki. W 67 minucie po potwornym zamieszaniu pod bramką Maratończyka Aleksander Deckert wręcz wepchnął piłkę do bramki Sobkowiaka i było 1:0 dla gości. Po bramce w dalszym ciągu było sporo dość przeciętnych zagrań i gry faul. W 85 minucie goście ruszyli kontrą prawą stroną i Adam Baranowski ładnym strzałem podwyższa prowadzenie. Po minucie ten sam zawodnik mógł ponownie trafić do bramki Brzeźna. Wynik meczu ustalił jednak w doliczonym czasie gry z karnego Mateusz Skrzypczak. Wielkopolska wygrała więc pewnie 3:0 i zimę spędzi na fotelu lidera.

Maratończyk Brzeźno - Wielkopolska Komorniki 0:3 (0:0)

Aleksander Deckert 67, Adam Baranowski 85, Mateusz Skrzypczak 90+2k.

Maratończyk: Sobkowiak, Hamerski, Szeląg, Piechowiak, Kwiatkowski, Bilski, Kotliński, Śródecki, K.Dukarski, A.Dukarski, Kościelniak. Rezerwowi: Staniszewski, Euchaust, Dudok, Szymczak, Marzec, Lemiesz, Wąż. Trener Rafał Wąż

Wielkopolska: Nowaczek, Depczyński, Fabisz, Jopek, Urbański, Skrzypczak, Siwek, Gostyński, Deckert, Chełmiński, Kaczmarek. Rezerwowi: Baranowski, Shchurko, Ignasiak, Klemczyk, Górny, Muszyński. Trener Arkadiusz Miklosik

Obsada sędziowska : Szymon Pluskota, Mariusz Sikorski, Sebastian Kaniasty

Brzeźno-Komorniki 0-3. (1)
Brzeźno-Komorniki 0-3. (2)
Brzeźno-Komorniki 0-3. (4)
Brzeźno-Komorniki 0-3. (5)