I Turniej Szóstek Piłkarskich już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę 23 czerwca odbędzie się I TURNIEJ SZÓSTEK PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO GMINY ŁUBOWO! Najprawdopodniej będzie to największy turniej piłkarski w histori Gminy Łubowo. Turniej organizowany jest przez Wielkopolski Klub Sportowy Owieczki, który w tym roku obchodzi 5- lecie swojej działalności.

W pierwszej edycji tego turnieju weźmie udział prawie 160 zawodników. Na boisku "orlik" przy Szkole Podstawowej w Lednogórze wystąpi 16 drużyn z terenu siedmiu gmin: Łubowa, Gniezna, Kiszkowa, Kłecka, Czerniejewa, Pobiedzisk i Niechanowa.

Honorowy patronat nad turniejem objął wójt gminy Łubowo- Andrzej Łozowski. Turniej wspierany jest Urząd Gminy Łubowo i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Patronat medialny sprawuje: Gnieźnieński Tydzień, Radio Plus , www.sportgniezno.pl., www.peryferiafutbolu.pl i www.gniezno.naszemiasto.pl.

Turniej wspierają firmy: Complet furniture Myślęcin, Auto Sanok Jankowo Dolne, MJ Sport, Tropikalna Odnowa Fałkowo, Winiecki Instalacje Grzewczo Sanitarne, Bez skórki Jankowo Dolne, Rajczyk Transport Międzynarodowy, Hurtownia Warzyw i Owoców Alina Ukleja, Drukarnia Scriptor, Piekarnia- Cukiernia Kazimierz Dynarski Pobiedziska, PawHause, Serwis Opon Owieczki- Tomasz Kluczyński, Sklep Spożywczy Joanny Bartkowiak ze Strychowa.

Turniej z pulą nagród 1500 złotych za zajęcie 1 miejsca!! Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych drużyn :) Dodatkową nagrodą za zajęcie II miejsca będzie voucher dla całej drużyny do Tropikalnej odnowy w Fałkowie!

Dla uczestników i kibiców będzie dostępna strefa odpoczynku, w której znajdować się będą: konsola playstation z grą FIFA 2017, stół do ping ponga i boisko do koszykówki, a także profesjonalne masaże (w niedziele). Pomoc medyczną w czasie turnieju będzie zapewniał ratownik medyczny.

Podczas zawodów będą przeprowadzane konkursy sportowe z nagrodami, które wypełnią czas oczekiwania na swój mecz.

Wiecej informacji o turnieju można znaleźć na stronie www.facebook.pl/OwieczkiWKS

HARMONOGRAM TURNIEJU

Sobota 24 CZERWCA


9:00 - Oficjalne otwarcie turnieju

9:00 - 11:00 - mecze grupy A

Grupa A

1. Bez skórki Jankowo Dolne

2. Orzeł Obora

3. The Reds Gniezno

4. Mierzewo

9:05 - 9:20 - Bez skórki Jankowo Dolne vs Orzeł Obora

9:25 - 9:40 - The Reds Gniezno vs Mierzewo

9:45 - 10:00 - Bez skórki Jankowo Dolne vs The Reds Gniezno

10:05 - 10:20 - Orzeł Obora vs Mierzewo

10:25 - 10:40 - Bez skórki Jankowo Dolne vs Mierzewo

10:45 - 11:00 - Orzeł Obora vs The Reds Gniezno

11:00 - 13:00 - mecze grupy B

Grupa B

1. Red Bulls Sroczyn

2. Syljar Probud Gniezno

3. Wełenka Dębnica

4. Lechita Kłecko

11:05 - 11:20 - Red Bulls Sroczyn vs Syljar Probud Gniezno

11:25 - 11:40 - Wełenka Dębnica vs Lechita Kłecko

11:45 - 12:00 - Red Bulls Sroczyn vs Wełenka Dębnica

12:05 - 12:20 - Syljar Probud Gniezno vs Lechita Kłecko

12:25 - 12:40 - Red Bulls Sroczyn vs Lechita Kłecko

12:45 - 13:00 - Syljar Probud Gniezno vs Wełenka Dębnica

13:00 - 15:00 - mecze grupy C

Grupa C

1. FC Dojazdownia Pobiedziska

2. WKS Owieczki

3. Wędzikowski KS Fałkowo

4. Baku Baku Squad Fałkowo

13:05 - 13:20 - FC Dojazdownia Pobiedziska vs WKS Owieczki

13:25 - 13:40 - Wędzikowski KS Fałkowo vs Baku Baku Squad Fałkowo

13:45 - 14:00 - FC Dojazdownia Pobiedziska vs Wędzikowski KS Fałkowo

14:05 - 14:20 - WKS Owieczki vs Baku Baku Squad Fałkowo

14:25 - 14:40 - FC Dojazdownia Pobiedziska vs Baku Baku Squad Fałkowo

14:45 - 15:00 - WKS Owieczki vs Wędzikowski KS Fałkowo

15:00 - 17:00 - mecze grupy D

Grupa D

1. Kiszkowo

2. UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie

3. Skrzetuszewo

4. Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

15:05 - 15:20 - Kiszkowo vs UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie

15:25 - 15:40 - Skrzetuszewo vs Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

15:45 - 16:00 - Kiszkowo vs Skrzetuszewo

16:05 -16:20 - UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie vs Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

16:25 - 16:40 - Kiszkowo vs Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

16:45 - 17:00 - UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie vs Skrzetuszewo

Niedziela 25 CZERWCA

10:00 - 11:30 Ćwierćfinały

1. 10:00 - 10:15 - 1A vs 2B

2. 10:20 - 10:35 - 1B vs 2A

3. 10:40 - 10:55 - 1C vs 2D

4. 11:00 - 11:15 - 1D vs 2C

11:30 - 12:30 Półfinały (20 min)

Zwycięzcy ćwierćfinałów nr:

1 vs 4 - 11:30 - 11:50

2 vs 3 - 11:55 - 12:15

12:30 -12:50 Mecz o 3 miejsce (20 min)

13:00 Finał (2 x 15 min)

13:40 Wręczenie nagród

*Podane godziny są tylko godzinami orientacyjnymi. Harmonogram może ulec zmianie podczas turnieju, dlatego każda drużyna musi być 30 minut przed rozpoczęciem swojej grupy ❗❗


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania w sobotę od 9:00-17:00 i w niedziele 10:00- 13:40 zawodnikom, którzy będą rywalizowali w turnieju.

Więcej informacji udziela koordynator turnieju Mateusz Cieśliński pod

numerem telefonu: 782-955-223, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Międzychód Cup 2017

W dniach 24-26 czerwca na obiektach Warty Międzychód zostanie rozegrany turniej Międzychód Cup.

Zapowiedź weekendu w okręgu pilskim!

Przed nami już tylko dwa weekendy na pilskich boiskach, ale nie oznacza to, że będzie mniej emocji.

Polonia Środa Wielkopolska z Obrą Kościan w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski

Polonia Środa Wielkopolska zagra w finałowym meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski z Obrą Kościan.

Poznaliśmy zwycięzców okręgowych Pucharów Polski

Poznaliśmy czterech z pięciu zwycięzców w okręgowych Pucharach Polski.

IKP Olimpia Poznań już w A-klasie!

IKP Olimpia Poznań z awansem do A Klasy. Zespół piłkarski prowadzony przez trenera Dariusza Gajowieckiego na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu 2016/2017 zapewnił sobie miejsce premiujące awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zawodnik Orkanu Manieczki wykluczony dożywotnio z PZPN!

9 kwietnia w meczu poznańskiej grupy III B-klasy nie dokończono meczu pomiędzy Orkanem Manieczki a Okoniem Sapowice.

Apel przewodniczącego Kolegium Sędziów WZPN

Przewodniczący Kolegium Sędziów WZPN, Zbigniew Cukiert, wystosował apel do arbitrów dotyczący wykonywanych przez nich obowiązków.

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Środa Wielkopolska w finale okręgowego Pucharu Polski

Tarnovia Tarnowo Podgórne i Polonia Środa Wielkopolska spotkają się w finale okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej.

Rozmowa z Maciejem Bukowianem - dyrektorem ds.rozwoju i innowacji w IKP Olimpia Poznań

Zapraszamy na rozmowę z Maciejem Bukowianem - dyrektorem ds.rozwoju i innowacji w IKP Olimpia Poznań. Porozmawaliśmy o klubie, transmisji meczów, klubowym talk-show i oczywiście o aplikacji piłkarskiej.

 plakat 2018 03 30 011

peryferiafutbolu

 

 

 

 

Instagram

 

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com