Terminarz turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup 2017

Poznaliśmy terminarz II edycji turnieju „Piłkarskie Niższe Ligi Cup”. Podobnie jak przed rokiem tak i tym razem organizatorzy postanowili, że w sobotniej fazie grupowej grupy zostaną podzielone na te, które swoje mecze rozgrywać będą w sesji porannej i popołudniowej. *

Festyn sportowy na zakończenie sezonu Polonii Poznań

Pomimo tego, iż seniorki poznańskiej Polonii zakończyły rozgrywki kilka tygodni temu, zarząd towarzystwa sportowego postanowił zorganizować festyn integracyjny, będący równocześnie zakończeniem sezonu wszystkich grup piłkarskich klubu.

WZPN uzupełnia wolne miejsca w rozgrywkach.

Zaczynają się pojawiać terminarze rozgrywek w strefie poznańskiej na nowy sezon 2017/2018. Dostajemy trochę zapytań, czemu jest jak jest, więc już spieszę z wyjaśnieniami wszystkich wątpliwości.

FC Dojazdownia Pobiedziska mistrzem Gminy Łubowo!

FC Dojazdownia Pobiedziska mistrzem Gminy Łubowo!

PNL Cup – jedyny taki turniej w Polsce!

W dniach 22-23 lipca 2017 roku w Lubinie odbędzie się II edycja turnieju „PNL Cup”, który organizowany jest przez twórców telewizyjnego programu „Piłkarskie Niższe Ligi”. Nasz serwis objął patronat medialny nad tą imprezą.

Międzychód Cup 2017 za nami!

W dniach 24-26 czerwca na obiektach Warty Międzychód odbył się Międzynarodowy turniej piłkarski Międzychód Cup 2017.

XIV Puchar Puszczy Nadnoteckiej - Wrzeszczyna 2017

Gdy w Polsce rozgrywane są Mistrzostwa Europy U21, w Rosji najlepsi biorą udział w Pucharze Konfederacji to w niewielkiej Wrzeszczynie swój wielki turniej rozgrywają młodzi piłkarze.

Harmonogram turnieju Międzychód Cup

HARMONOGRAM  ZMAGAŃ PIŁKARSKICH PODCZAS MIĘDZYCHÓD CUP 2017

Polonia Środa Wielkopolska zdobywcą Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

Polonia Środa Wielkopolska po raz pierwszy w swojej historii zdobyła Puchar Polski na szczeblu województwa wielkopolskiego i już w weekend 15/16 lipca zagra w głównej edycji Pucharu Polski.

I Turniej Szóstek Piłkarskich już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę 23 czerwca odbędzie się I TURNIEJ SZÓSTEK PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO GMINY ŁUBOWO! Najprawdopodniej będzie to największy turniej piłkarski w histori Gminy Łubowo. Turniej organizowany jest przez Wielkopolski Klub Sportowy Owieczki, który w tym roku obchodzi 5- lecie swojej działalności.

W pierwszej edycji tego turnieju weźmie udział prawie 160 zawodników. Na boisku "orlik" przy Szkole Podstawowej w Lednogórze wystąpi 16 drużyn z terenu siedmiu gmin: Łubowa, Gniezna, Kiszkowa, Kłecka, Czerniejewa, Pobiedzisk i Niechanowa.

Honorowy patronat nad turniejem objął wójt gminy Łubowo- Andrzej Łozowski. Turniej wspierany jest Urząd Gminy Łubowo i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Patronat medialny sprawuje: Gnieźnieński Tydzień, Radio Plus , www.sportgniezno.pl., www.peryferiafutbolu.pl i www.gniezno.naszemiasto.pl.

Turniej wspierają firmy: Complet furniture Myślęcin, Auto Sanok Jankowo Dolne, MJ Sport, Tropikalna Odnowa Fałkowo, Winiecki Instalacje Grzewczo Sanitarne, Bez skórki Jankowo Dolne, Rajczyk Transport Międzynarodowy, Hurtownia Warzyw i Owoców Alina Ukleja, Drukarnia Scriptor, Piekarnia- Cukiernia Kazimierz Dynarski Pobiedziska, PawHause, Serwis Opon Owieczki- Tomasz Kluczyński, Sklep Spożywczy Joanny Bartkowiak ze Strychowa.

Turniej z pulą nagród 1500 złotych za zajęcie 1 miejsca!! Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych drużyn :) Dodatkową nagrodą za zajęcie II miejsca będzie voucher dla całej drużyny do Tropikalnej odnowy w Fałkowie!

Dla uczestników i kibiców będzie dostępna strefa odpoczynku, w której znajdować się będą: konsola playstation z grą FIFA 2017, stół do ping ponga i boisko do koszykówki, a także profesjonalne masaże (w niedziele). Pomoc medyczną w czasie turnieju będzie zapewniał ratownik medyczny.

Podczas zawodów będą przeprowadzane konkursy sportowe z nagrodami, które wypełnią czas oczekiwania na swój mecz.

Wiecej informacji o turnieju można znaleźć na stronie www.facebook.pl/OwieczkiWKS

HARMONOGRAM TURNIEJU

Sobota 24 CZERWCA


9:00 - Oficjalne otwarcie turnieju

9:00 - 11:00 - mecze grupy A

Grupa A

1. Bez skórki Jankowo Dolne

2. Orzeł Obora

3. The Reds Gniezno

4. Mierzewo

9:05 - 9:20 - Bez skórki Jankowo Dolne vs Orzeł Obora

9:25 - 9:40 - The Reds Gniezno vs Mierzewo

9:45 - 10:00 - Bez skórki Jankowo Dolne vs The Reds Gniezno

10:05 - 10:20 - Orzeł Obora vs Mierzewo

10:25 - 10:40 - Bez skórki Jankowo Dolne vs Mierzewo

10:45 - 11:00 - Orzeł Obora vs The Reds Gniezno

11:00 - 13:00 - mecze grupy B

Grupa B

1. Red Bulls Sroczyn

2. Syljar Probud Gniezno

3. Wełenka Dębnica

4. Lechita Kłecko

11:05 - 11:20 - Red Bulls Sroczyn vs Syljar Probud Gniezno

11:25 - 11:40 - Wełenka Dębnica vs Lechita Kłecko

11:45 - 12:00 - Red Bulls Sroczyn vs Wełenka Dębnica

12:05 - 12:20 - Syljar Probud Gniezno vs Lechita Kłecko

12:25 - 12:40 - Red Bulls Sroczyn vs Lechita Kłecko

12:45 - 13:00 - Syljar Probud Gniezno vs Wełenka Dębnica

13:00 - 15:00 - mecze grupy C

Grupa C

1. FC Dojazdownia Pobiedziska

2. WKS Owieczki

3. Wędzikowski KS Fałkowo

4. Baku Baku Squad Fałkowo

13:05 - 13:20 - FC Dojazdownia Pobiedziska vs WKS Owieczki

13:25 - 13:40 - Wędzikowski KS Fałkowo vs Baku Baku Squad Fałkowo

13:45 - 14:00 - FC Dojazdownia Pobiedziska vs Wędzikowski KS Fałkowo

14:05 - 14:20 - WKS Owieczki vs Baku Baku Squad Fałkowo

14:25 - 14:40 - FC Dojazdownia Pobiedziska vs Baku Baku Squad Fałkowo

14:45 - 15:00 - WKS Owieczki vs Wędzikowski KS Fałkowo

15:00 - 17:00 - mecze grupy D

Grupa D

1. Kiszkowo

2. UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie

3. Skrzetuszewo

4. Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

15:05 - 15:20 - Kiszkowo vs UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie

15:25 - 15:40 - Skrzetuszewo vs Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

15:45 - 16:00 - Kiszkowo vs Skrzetuszewo

16:05 -16:20 - UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie vs Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

16:25 - 16:40 - Kiszkowo vs Cechowa Szkoła Rzemieślnicza Gniezno

16:45 - 17:00 - UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie vs Skrzetuszewo

Niedziela 25 CZERWCA

10:00 - 11:30 Ćwierćfinały

1. 10:00 - 10:15 - 1A vs 2B

2. 10:20 - 10:35 - 1B vs 2A

3. 10:40 - 10:55 - 1C vs 2D

4. 11:00 - 11:15 - 1D vs 2C

11:30 - 12:30 Półfinały (20 min)

Zwycięzcy ćwierćfinałów nr:

1 vs 4 - 11:30 - 11:50

2 vs 3 - 11:55 - 12:15

12:30 -12:50 Mecz o 3 miejsce (20 min)

13:00 Finał (2 x 15 min)

13:40 Wręczenie nagród

*Podane godziny są tylko godzinami orientacyjnymi. Harmonogram może ulec zmianie podczas turnieju, dlatego każda drużyna musi być 30 minut przed rozpoczęciem swojej grupy ❗❗


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania w sobotę od 9:00-17:00 i w niedziele 10:00- 13:40 zawodnikom, którzy będą rywalizowali w turnieju.

Więcej informacji udziela koordynator turnieju Mateusz Cieśliński pod

numerem telefonu: 782-955-223, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

22688729 824446427737947 2320553563806660389 n

 

 

 

 

Instagram

 

 SportAnalictyslogo

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów
 

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com