Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 16.09.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 16.09.2019

Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.

III liga - gr. II

8 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

6 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg)

4 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Taras Yavorskiy (Górnik Konin), Andrij Protasenko (Chemik Police), Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno), Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw), Adrian Szynka (Polonia Środa Wlkp.)

IV liga

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

7 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.),

6 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz),  Mikołaj Jankowski (Victoria Września)

5 - Maciej Stawiński (Victoria Ostrzeszów), Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Bartosz Nowak (Pogoń Lwówek), Daniel Kaczmarek (Ostrovia Ostrów Wlkp.)

V liga - gr. I

6 - Paweł Kurnik (Leśnik Margonin)

5 - Bartosz Jaworski (Noteć Czarnków), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Robert Troczyński (Leśnik Margonin)

4 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Cezary Kosmowski (GLKS Wysoka), Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów),  David Paku-Tshela (Huragan Pobiedziska), Wojciech Węgrzyn (Pogoń Łobżenica), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo)

V liga - gr. II

7 - Mariusz Molka (Rawia Rawicz), Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

5 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo)

4 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska), Bartosz Pudlicki (PKS Racot), Jakub Pietrzak (Akademia Reissa), Marcin Masełkowski (Krobianka Krobia), Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia)

V liga - gr. III

8 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn)

7- Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków)

6 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń), Patryk Adamski (Stal Pleszew)

5 - Bartosz Domaniecki (Wilki Wilczyn), Adam Staszewski (Astra Krotoszyn), Jacek Pacyński (Stal Pleszew)

Klasa Okręgowa - gr. III

6 - Michał Staszak (Avia Kamionki)

5 - Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.), Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Jakub Solarek (Stella Luboń), Adrian Olczyk (Kłos Zaniemyśl)

4 - Piotr Palacz (Stella Luboń), Maciej Skowroński (Szturm Junikowo), Oskar Janoś (Polonia II Środa Wlkp.), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Szymon Grzelak (Kłos Zaniemyśl), Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec), Przemysław Andrusieczko (Piast Kobylnica)

Klasa Okręgowa - gr. IV

7 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Artur Witkowski (LZS Wronczyn)

6 - Tymon Jokiel (Orzeł Granowo)Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły)

5 - Karol Gregorek (Błękitni Wronki), Kamil Bździel (Błękitni Wronki), Krystian Olekszy (NKS Niepruszewo), Michał Kugler (Złoci Złotkowo)

4 - Marcin Grabowski (Suchary Suchy Las)

Klasa Okręgowa - gr. V

7 - Paweł Domagała (Sarnowianka Sarnowa)

6 - Remigiusz Jerszyński (Zjednoczeni Pudliszki), Krzysztof Karch (Piast Poniec)

5 - Łukasz Józefowski (Sokół Kaszczor), Krystian Kruger (Piast Belęcin), Edwin Marchewka (Sparta Miejska Górka), Daniel Wojtkowiak (Sokół Chwałkowo)

A-klasa - gr. I

7 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra)

6 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl), Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

5 -  Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń), Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl), Patryk Hantsch (Gwiazda Siedlec), Wojciech Reiman (Korona Bukowiec)

4 -  Adrian Pawlicki (Helios Bucz), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo), Oskar Czerniak (Gwiazda Siedlec)

A-klasa - gr. VII

8 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.)

5 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.), Kamil Makosz (Orkan Manieczki), Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo)

3 -  Hubert Kubiak (Zawisza Dolsk), Szymon Pawłowski (LZS Głuchowo), Dawid Hauf (UKS Śrem), Wiktor Szymanowski (Tur Turew), Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

A-klasa - gr. VIII

8 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

6 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

5 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo), Sławomir Roguszka (LKS Baborówko), Patryk Złoch (Golnica Ryczywół), Jakub Tomkowiak (Rzemieślnik Kwilcz)

4 - Arkadiusz Janasek (Byki Obrowo), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Piotr Jabłecki (Jurand Koziegłowy), Paweł Stachura (LKS Baborówko), Artur Rybak (Czarni Kaźmierz)

A-klasa - gr. IX

6 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina)

5 - Marcin Maciołek (Las Puszczykowo), Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

4 - Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Filip Adamski (Piast Łubowo), Michał Kaczmarek (Wielkopolska Komorniki), Franciszek Siwek (Wielkopolska Komorniki)

B-klasa - gr. III

8 - Dawid Golon (LKS Piotrowo)

6 - Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko), Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie), Marcin Antoszewski (Warta Wartosław)

5 - Paweł Kuster (Warta Sieraków), Eryk Szczeciński (Warta Sieraków)

4 - Kacper Krawczyk (Orzeł Łowyń), Krystian Remisz (LKS Piotrowo), Patryk Gapski (Warta Sieraków), Przemysław Tonak (Warta Obrzycko), Adam Tonak (Warta Obrzycko)

B-klasa - gr. IV

5 - Jakub Kliks (Arka Kiekrz)

4 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Dariusz Gracz (LSS Ptaszkowo), Remigiusz Pińczuk (KS Kąsinowo)

3 - Mateusz Bartkowiak (KS Strzeszyn), Jakub Sękowski (KS Gaj Wielki), Aleksander Skitek (KS Gaj Wielki), Arkadiusz Kandulski (Okoń Sapowice), Kamil Kot (Jadwiżański KS), Patryk Maciorowski (GKS Golęczewo), Maciej Trojanowski (Orły Plewiska)

B-klasa - gr. V

9 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

5 - Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com