Warning: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home/klient.dhosting.pl/mirimon/peryferiafutbolu.pl/public_html/templates/flatnews/html/com_k2/item.php on line 8

Ilość widzów: 3700

Data: sobota, 02 listopad 2019 20:00

Lokalizacja: Szczecin

W 14 kolejce PKO Ekstraklasy Lech Poznań pojechał na wyjazd do Szczecina.

Mecz nie był pasjonującym widowiskiem i zakończył się remisem 1:1. W 21 minucie celnym i skutecznym strzałem zza pola karnego popisał się Srdan Spiridonović. Van der Hart miał już praktycznie piłkę na ręce, mimo to nie zdołał odbić strzału. Lechowi udało się wyrównać w 82 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Darko Jevtić, a Thomas Rogne ubiegł obrońców i z bliskiej odległości głową posłał piłkę do siatki. Lech tym samym po tej kolejce nie wrócił do górnej połowy tabeli.

Za tydzień Lech na własnym boisku podejmować będzie będącą w strefie spadkowej Koronę Kielce.

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 (1:0)

Srdan Spiridonović (21) - Thomas Rogne (82)

Pogoń: Dante Stipica - David Stec, Konstantinos Triantafyllooulos, Benedikt Zech, Hubert Matynia - Sebastian Kowalczyk, Marcin Listkowski (76. Santeri Hostikka), Tomas Podstawski, Zvonimir Kozulj (86. Igor Łasicki), Srdan Spiridonović (90. Kacper Kozłowski) - Adam Frączczak.

Lech: Mickey van der Hart - Robert Gumny, Lubomir Śatka, Thomas Rogne, Tymoteusz Puchacz (86. Jakub Kamiński) - Kamil Jóźwiak, Karlo Muhar (78. Paweł Tomczyk), Jakub Moder (66. Darko Jevitć), Pedro Tiba, Wołodymyr Kostewycz - Christian Gytkjaer

Żółte kartki: Zvonimir Kozulj, David Stec - Robert Gumny, Kamil Jóźwiak, Thomas Rogne

Pogoń-Lech 1-1. (1)
Pogoń-Lech 1-1. (4)
Pogoń-Lech 1-1. (5)
Pogoń-Lech 1-1. (6)