Wojciech Budzyk

Wojciech Budzyk

niedziela, 03 luty 2019 12:56

AZS UAM Poznań - AZS SGGW Warszawa

W 10 kolejce grupy północnej Ekstraklasy Futsalu AZS UAM Poznań podejmował SGGW Warszawa. Był to mecz tylko i wyłącznie o prestiż, ponieważ już przed meczem było wiadomo kto z jakiej pozycji przystąpi do ćwierćfinałowych starć.

niedziela, 20 styczeń 2019 22:20

UAM Poznań i AWF Poznań w finale AMP w futsalu.

W półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet wzięły udział cztery poznańskie ekipy: UAM Poznań, Politechnika Poznańska, AWF Poznań oraz Uniwersytet Przyrodniczy.

sobota, 29 grudzień 2018 21:47

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa

W zaległym starciu czwartej kolejki grupy północnej ekstraklasy futsalu kobiet doszło do starcia na szczycie pomiędzy poznańskim UAM-em a warszawskim AWF-em.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 20:20

Turniej charytatywny Dzieci Dzieciom za nami.

Czternaście drużyn wzięło udział w charytatywnym turnieju Dzieci Dzieciom dla piłkarskich adeptów z rocznika 2010. Rywalizacja toczyła się na hali Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

środa, 05 grudzień 2018 07:15

AWF Poznań - UAM Poznań

Wtorkowy wieczór przyniósł niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski futsalu kobiet. Obie ekipy zostały wzmocnione zawodniczkami ekstraklasowej Polonii Poznań w związku z przerwą zimową na trawie.

W ostatnim starciu trzeciej kolejki Akademickich Mistrzostw Wielkopolski poznański AWF podejmował Uniwersytet Ekonomiczny.

niedziela, 25 listopad 2018 09:11

Medyk Konin - Polonia Poznań

W ligowych ostatkach piłkarskiej jesieni w Ekstraklasie kobiet miały miejsce derby Wielkopolski. Medyk po drobnej zapaści w środku rundy wyszedł z dołka i wygrał ostatnie cztery spotkania. Polonia z kolei w ostatniej kolejce zanotowała pierwszy ligowy punkt i prezentowała o wiele większą piłkarską jakość.

środa, 21 listopad 2018 08:11

AWF Poznań - Politechnika Poznańska

W spotkaniu drugiej kolejki Akademickich Mistrzostw Wielkopolski doszło do ciekawego starcia pomiędzy kandydatami do miejsc na podium.

niedziela, 18 listopad 2018 20:14

Polonia Poznań - Mitech Żywiec

W spotkaniu 13 kolejki kobiecej Ekstraligi Polonia Poznań podejmowała Mitech Żywiec.

niedziela, 18 listopad 2018 08:13

AZS UAM Poznań - AZS Uniwersytet Warszawski

W pierwszej kolejce grupy północnej Ekstraklasy futsalu kobiet wicemistrzynie Polski AZS UAM Poznań podejmował ćwierćfinalistę ostatnich rozgrywek AZS Uniwersytet Warszawski.

W spotkaniu pierwszej kolejki Akademickich Mistrzostw Wielkopolski murowany faworyt do zwycięstwa Uniwersytet Adama Mickiewicza podejmował Uniwersytet Ekonomiczny.

wtorek, 13 listopad 2018 11:03

Lipno Stęszew - WAP Włocławek

W ostatniej kolejce II ligi kobiet Lipno Stęszew podejmowało ekipę WAP Włocławek.

poniedziałek, 12 listopad 2018 10:52

KS Strzeszyn Poznań - Jadwiżański KS Poznań

Drugim niedzielnym meczem na Cytadeli był "szlagier" poznańskiej B-klasy o to kto zdobędzie pierwsze punkty w sezonie. Nowa drużyna na piłkarskiej mapie Poznania KS Strzeszyn podejmował Jadwiżańskiego, którego nie trzeba nikomu przedstawiać.

poniedziałek, 12 listopad 2018 10:36

MKS Przemysław Poznań - Zieloni Gaj Mały

W spotkaniu 13 kolejki poznańskiej A-klasy MKS Przemysław podejmował Zielonych Gaj Mały. Gospodarze po zeszłotygodniowej porażce potrzebowali zwycięstwa, żeby utrzymać się w czubie ligowej tabeli.

Prev123Next
Strona 1 z 3

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com