Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 11.11.2019
Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.
III liga - gr. II
15 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)
9 - Dawid Cempa (Radunia Stężyca), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)
8 - Taras Yavorskiy (Górnik Konin), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Zagdański (Mieszko Gniezno)
7 - Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg), Paweł Krawiec (Świt Skolwin)
IV liga
20 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
17 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)
14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)
13 - Mikołaj Jankowski (Victoria Września)
12 - Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)
10 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Paweł Wicher (Lubuszanin Trzcianka), Filip Latusek (Polonia Kępno)
V liga - gr. I
12 - Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)
9 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo)
8 - Robert Troczyński (Leśnik Margonin), Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów), Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina), Adam Niedzielski (Huragan Pobiedziska), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Krzysztof Wojciechowski (Sparta Złotów)
7 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Kamil Wisiorek (Pogoń Łobżenica)
V liga - gr. II
14 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)
13 - Mateusz Pijanowski (Korona Piaski)
12 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)
11 - Marcin Masełkowski (Krobianka Krobia)
10 - Hubert Sznabel (PKS Racot)
9 - Mariusz Molka (Rawia Rawicz)
8 - Dawid Jędryczka (Kania Gostyń), Maciej Cieślak (Patria Buk), Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Jakub Pietrzak (Akademia Reissa)
V liga - gr. III
19 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń)
15 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn)
14 - Rafał Janicki (Orzeł Mroczeń)
13 - Przemysław Skibiszewski (Zjednoczeni Rychwał)
11 - Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków), Mikołaj Marciniak (Odolanovia Odolanów)
Klasa Okręgowa - gr. I
17 - Balogun Kayode (Victoria Skarszew)
13 - Jakub Nowak (LZS Cielcza)
12 - Damian Kaczmarek (GKS Grębanin)
11 - Michał Ferenzy (LKS Czarnylas), Grzegorz Gryl (GKS Rychtal)
10 - Damian Wieczorek (Olimpia Brzeziny), Piotr Jasiński (Olimpia Brzeziny)
Klasa Okręgowa - gr. II
22 - Kamil Krysiak (MKS Dąbie)
14 - Bartłomiej Sodkiewicz (Warta Pyzdry)
13 - Paweł Powietrzyński (Warta Dobrów)
12 - Dominik Szymański (Victoria II Września)
10 - Paweł Dzierzgwa (Warta Dobrów), Szymon Pacholski (CKS Zbiersk)
Klasa Okręgowa - gr. III
11 - Michał Staszak (Avia Kamionki)
10 - Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Marek Kulczak (Meblorz Swarzędz), Piotr Palacz (Stella Luboń), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)
9 - Mariusz Dotka (Przemysław Poznań), Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.), Maciej Skowroński (Szturm Junikowo)
8 - Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec), Alain Ngamayama (Stella Luboń), Adrian Kogut (Płomień Nekla), Szymon Grzelak (Kłos Zaniemyśl)
Klasa Okręgowa - gr. IV
21 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)
17 - Kamil Bździel (Błękitni Wronki)
10 - Artur Witkowski (LZS Wronczyn), Karol Gregorek (Błękitni Wronki), Tymon Jokiel (Orzeł Granowo)
9 - Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły), Mateusz Łowigus (Sokół Duszniki), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)
Klasa Okręgowa - gr. V
16 - Remigiusz Jerszyński (Zjednoczeni Pudliszki)
13 - Paweł Witkowski (Dąb Kębłowo)
10 - Kamil Kurpisz (Brenewia Wijewo), Krystian Kruger (Piast Belęcin), Przemysław Adamczak (Grom Czacz)
9 - Paweł Domagała (Sarnowianka Sarnowa)
Klasa Okręgowa - gr. VI
25 - Mateusz Tatera (Orkan Śmiłowo)
15 - Kamil Barkowski (Unia Wapno)
13 - Jakub Szołdra (Sokół Szamocin)
12 - Krzysztof Troczyński (Kłos Budzyń), Adam Urbański (Polonia Chodzież)
11 - Michał Andrzejczak (Korona Stróżewo), Marcin Hadała (Korona Stróżewo)
A-klasa - gr. I
18 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)
17 - Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl)
15 - Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl)
12 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)
11 - Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń)
10 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Oskar Czerniak (Gwiazda Siedlec), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo), Patryk Rakowski (Huragan Michorzewo)
A-klasa - gr. VII
14 - Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo)
13 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Przemysław Rzepka (GKS Jaraczewo)
12 - Dariusz Małecki (GKS Jaraczewo)
10 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.)
8 - Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)
A-klasa - gr. VIII
20 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)
19 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo)
14 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Patryk Złoch (Golnica Ryczywół)
13 - Sławomir Roguszka (LKS Baborówko)
11 - Artur Rybak (Czarni Kaźmierz)
10 - Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg)
A-klasa - gr. IX
11 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina), Franciszek Siwek (Wielkopolska Komorniki), Hubert Kowalkiewicz (Las Puszczykowo)
10 - Marcin Maciołek (Las Puszczykowo), Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo)
9 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)
8 - Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań), Artur Grajek (Tarnovia II), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Filip Adamski (Piast Łubowo), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno), Andrii Nazarevich (Antares Zalasewo), Łukasz Lekier (Luboński KS)
B-klasa - gr. III
17 - Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie)
13 - Dawid Golon (LKS Piotrowo)
11 - Paweł Kuster (Warta Sieraków)
9 - Krystian Remisz (LKS Piotrowo), Marcin Pilc (Grom Zębowo), Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko), Adam Tonak (Warta Obrzycko), Bartosz Byczyński (Płomień Chrzypsko Wielkie)
B-klasa - gr. IV
10 - Jakub Kliks (Arka Kiekrz)
9 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Maciej Trojanowski (Orły Plewiska)
8 - Maciej Drozdowski (KS Strzeszyn)
7 - Patryk Nowacki (Rokita Rokietnica), Łukasz Mainia (KS Kąsinowo)
6 - Mateusz Bartkowiak (KS Strzeszyn), Bartosz Gierszal (Orlik Sepno), Seweryn Sroka (GKS Golęczewo), Remigiusz Pińczuk (KS Kąsinowo), Łukasz Krajnik (Jadwiżański KS), Michał Stefaniak (Arka Kiekrz)
B-klasa - gr. V
21 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)
13 - Łukasz Sieczkarek (Pelikan Żydowo)
10- Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)
9 - Krzysztof Zieliński (Wełna Rogoźno)