Grupa: Poznań II

Data: niedziela, 03 wrzesień 2017 15:00

Lokalizacja: Wartosław

Patria Buk pewnie wygrała mecz trzeciej kolejki rozgrywanu w Wartosławiu.

Dla Patrii był to dopiero drugi mecz, gdyż przez zamieszanie z wycofywaniem się zespołów WZPN zmienił im grupę na parę dni przed startem rozgrywek i dlatego dostali tydzień dłużej wolnego.

Patria już do przerwy prowadziła 2-0 po bramkach Adama Martyły i Pawła Prugara. Zaraz na początku drugiej połowy dwie bramki dorzucił Maxym Syniachenko i stało się jasne, że Patria wygra ten mecz. Gospodarze trafili w 71 minucie, a konkretnie zrobił to Robert Łuczak, ale pięć minut później dla gości trafił Mateusz Garczarek i ustalił wynik meczu na 5-1 dla Patrii.

Patria ma więc dwie wygrane i jasny cel. Awans do Klasy Okręgowej. Warta w trzech meczach jeszcze nie wygrała i ma przed sobą sporo pracy żeby spokojnie utrzymać się w lidze. Przypomnijmy, że w tym sezonie z A-klasy spada tylko po jednej drużynie z każdej grupy, więc żeby spaść to naprawdę trzeba się postarać.