Warning: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home/klient.dhosting.pl/mirimon/peryferiafutbolu.pl/public_html/templates/flatnews/html/com_k2/item.php on line 8

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 18.11.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 18.11.2019

Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.

III liga - gr. II

19 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

15 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

10 - Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)

9 - Dawid Cempa (Radunia Stężyca)

8 - Taras Yavorskiy (Górnik Konin), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Zagdański (Mieszko Gniezno), Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska)

7 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg), Paweł Krawiec (Świt Skolwin), Adam Nagórski (Świt Skolwin)

IV liga

22 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

20 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)

13 - Mikołaj Jankowski (Victoria Września)

12 - Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

11 - Filip Latusek (Polonia Kępno)

10 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Paweł Wicher (Lubuszanin Trzcianka)

V liga - gr. I

12 - Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Paweł Kurnik (Leśnik Margonin)

10 - Adam Niedzielski (Huragan Pobiedziska)

9 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo), Robert Troczyński (Leśnik Margonin)

8 - Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Krzysztof Wojciechowski (Sparta Złotów), Kamil Wisiorek (Pogoń Łobżenica), Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

V liga - gr. II

15 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

13 - Mateusz Pijanowski (Korona Piaski), Marcin Masełkowski (Krobianka Krobia)

13 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

10 - Hubert Sznabel (PKS Racot)

9 - Mariusz Molka (Rawia Rawicz)

8 - Dawid Jędryczka (Kania Gostyń), Maciej Cieślak (Patria Buk), Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Jakub Pietrzak (Akademia Reissa), Krystian  Łukaszyk (Grom Plewiska), Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo)

V liga - gr. III

19 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń)

15 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn), Przemysław Skibiszewski (Zjednoczeni Rychwał)

14 - Rafał Janicki (Orzeł Mroczeń)

11 - Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków), Mikołaj Marciniak (Odolanovia Odolanów)

Klasa Okręgowa - gr. I

17 - Balogun Kayode (Victoria Skarszew)

13 - Jakub Nowak (LZS Cielcza)

12 - Damian Kaczmarek (GKS Grębanin)

11 - Michał Ferenzy (LKS Czarnylas), Grzegorz Gryl (GKS Rychtal), Damian Wieczorek (Olimpia Brzeziny), Piotr Jasiński (Olimpia Brzeziny)

10 - Jakub Jóźwiak (Victoria Skarszew)

Klasa Okręgowa - gr. II

25 - Kamil Krysiak (MKS Dąbie)

16 - Bartłomiej Sodkiewicz (Warta Pyzdry)

14 - Paweł Dzierzgwa (Warta Dobrów)

13 - Paweł Powietrzyński (Warta Dobrów)

12 - Dominik Szymański (Victoria II Września)

11 -  Szymon Pacholski (CKS Zbiersk), Fryderyk Siepielski (Polanin Strzałkowo)

Klasa Okręgowa - gr. III

12 - Marek Kulczak (Meblorz Swarzędz), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

11 - Michał Staszak (Avia Kamionki)Piotr Palacz (Stella Luboń)

10 - Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Alain Ngamayama (Stella Luboń)Szymon Grzelak (Kłos Zaniemyśl), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem)

9 - Mariusz Dotka (Przemysław Poznań), Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.), Maciej Skowroński (Szturm Junikowo), Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec)

Klasa Okręgowa - gr. IV

22 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

17 - Kamil Bździel (Błękitni Wronki)

11 - Mateusz Łowigus (Sokół Duszniki)

10 - Artur Witkowski (LZS Wronczyn), Karol Gregorek (Błękitni Wronki), Tymon Jokiel (Orzeł Granowo)

9 - Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły),  Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

Klasa Okręgowa - gr. V

16 - Remigiusz Jerszyński (Zjednoczeni Pudliszki)

13 - Paweł Witkowski (Dąb Kębłowo)

11 - Kamil Kurpisz (Brenewia Wijewo), Jakub Markiewicz (Grom Wolsztyn)

10 - Krystian Kruger (Piast Belęcin), Przemysław Adamczak (Grom Czacz), Paweł Domagała (Sarnowianka Sarnowa)

Klasa Okręgowa - gr. VI

27 - Mateusz Tatera (Orkan Śmiłowo)

15 - Kamil Barkowski (Unia Wapno)

13 -  Jakub Szołdra (Sokół Szamocin)

12 - Krzysztof Troczyński (Kłos Budzyń), Adam Urbański (Polonia Chodzież), Marcin Hadała (Korona Stróżewo)

A-klasa - gr. I

18 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl)

15 - Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl)

12 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

11 - Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń)

10 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Oskar Czerniak (Gwiazda Siedlec), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo), Patryk Rakowski (Huragan Michorzewo)

A-klasa - gr. VII

14 - Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo)

13 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Przemysław Rzepka (GKS Jaraczewo)

12 - Dariusz Małecki (GKS Jaraczewo)

10 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.)

8 - Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

A-klasa - gr. VIII

20 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

19 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo)

14 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Patryk Złoch (Golnica Ryczywół)

13 - Sławomir Roguszka (LKS Baborówko)

11 - Artur Rybak (Czarni Kaźmierz)

10 - Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg)

A-klasa - gr. IX

12 - Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo)

11 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina), Franciszek Siwek (Wielkopolska Komorniki)Hubert Kowalkiewicz (Las Puszczykowo)

10 - Marcin Maciołek (Las Puszczykowo)

9 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań), Artur Grajek (Tarnovia II)

8 - Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Filip Adamski (Piast Łubowo), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno), Andrii Nazarevich (Antares Zalasewo), Łukasz Lekier (Luboński KS)

B-klasa - gr. III

17 - Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie)

13 - Dawid Golon (LKS Piotrowo)

11 - Paweł Kuster (Warta Sieraków)

9 - Krystian Remisz (LKS Piotrowo), Marcin Pilc (Grom Zębowo), Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko), Adam Tonak (Warta Obrzycko), Bartosz Byczyński (Płomień Chrzypsko Wielkie)

B-klasa - gr. IV

10 - Jakub Kliks (Arka Kiekrz)

9  - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Maciej Trojanowski (Orły Plewiska)

8 - Maciej Drozdowski (KS Strzeszyn)

7 - Patryk Nowacki (Rokita Rokietnica), Łukasz Mainia (KS Kąsinowo)

6 - Mateusz Bartkowiak (KS Strzeszyn), Bartosz Gierszal (Orlik Sepno), Seweryn Sroka (GKS Golęczewo), Remigiusz Pińczuk (KS Kąsinowo), Łukasz Krajnik (Jadwiżański KS), Michał Stefaniak (Arka Kiekrz)

B-klasa - gr. V

21 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

13 - Łukasz Sieczkarek (Pelikan Żydowo)

10- Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

9 - Krzysztof Zieliński (Wełna Rogoźno)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com