Wyniki spotkań sparingowych – 1-4.03.2018
Za nami kolejne dni pełne sparingów z udziałem klubów z Wielkopolski.
Poniżej najpełniejsza lista z wynikami.
Przemysław Poznań junior starszy – Orkan Objezierze 2:1 – http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/1647-przemyslaw-poznan-junior-starszy-orkan-objezierze
Lechita Kłecko – Nielba Wągrowiec junior starszy 6:3
Phytopharm Klęka – Warta Pyzdry 6:4
Wiara Lecha – Szturm Junikowo 4:4
Akademia Reissa – Stella Luboń 4:2
Krobianka Krobia – Lew Pogorzela 3:2
Zjednoczeni Trzemeszno – Lubuszanin Trzcianka 0:3
Lipno Stęszew – Pogoń Książ Wlkp 2:1
GKS Dopiewo – Syrena Zbąszynek 4:2
TPS Winogrady – Sparta Oborniki 0:3 – http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/1649-tps-winogrady-sparta-oborniki
Unia Swarzędz – Korona Piaski 5:2 – http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/1646-unia-swarzedz-korona-piaski
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Sokół Rakoniewice 2:2
Piast Kobylnica – IKP Olimpia Poznań 2:5
Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik 6:2
Dąb Bolewice – Orzeł Granowo 0:5
Odolanovia Odolanów – Wiwa Goszcz 1:1
Tarnovia II – Szturm Junikowo 0:7 – http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/1648-tarnovia-ii-tarnowo-podgorne-szturm-junikowo
Vitcovia Witkowo – Polonia II Środa Wielkopolska 3:2
Orkan Manieczki – Helios II Czempiń 2:2
Obra Kościan – Rawia Rawicz 6:0 – http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/1650-obra-koscian-rawia-rawicz
UKS Śrem – Kotwica Kórnik juniorzy 2:3
Piast Łubowo – Pelikan Żydowo 4:3
Orkan Konarzewo – LZS Głuchowo 2:1
Lider Swarzędz – Luboński KS 7:0
PKS Racot – Tęcza Osa Osieczna 9:0
Wiara Lecha – Czarni Czerniejewo 2:4
Meblorz Swarzędz – Maratończyk Brzeźno 2:2
ZIeloni Gaj Mały – LKS Baborówko juniorzy 12:0
Błękitni Owińska – Orły Plewiska 4:1
Las Puszczykowo – Stella Luboń junior starszy 5:2
Concordia Murowana Goślina – Noteć Czarnków 2:4
Obra Zbąszyń – Orkan Chorzemin 1:2
LKS Lipa – Pogrom Luboń 4:2 – http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/1651-lks-lipa-pogrom-lubon
AVIA Kamionki – LZS Wronczyn 3:2
Rzemieślnik Kwilcz – LKS Baborówko 6:2
Orlik Sepno – Tur Turew 4:5
GKS Sompolno – Kujawy Kozy 2:1
Lechita Kłecko – Sokół Damasławek 5:2
Sokół Gębice – Błękitni Kuźnica Czarnkowska 5:1
Płomień II Przyprostynia – Huragan Łomnica 6:1
Kłos Zaniemyśl – LZS Cielcza 2:2
Canarinhos Skórzewo – Patria Buk 7:4
Nałęcz Ostroróg – KS Gaj Wielki 7:5
Byki Obrowo – Czarni Wróblewo 0:2
Antares Zalasewo – Clescevia Kleszczewo 0:7
Sokół Pniewy – Warta Międzychód 3:2
SKS 13 Poznań – Pelikan Niechanowo 6:1
Kłos Gałowo – Sokół Duszniki 2:5
Sparta Szamotuły – Orzeł Słopanowo 4:2
Noteć Rosko – Pogoń Lwówek 0:4
MKS Przemysław Poznań – Rożnovia Rożnowo 4:1
Poznań FC – GKS Gułtowy 2:0
Jurand Koziegłowy – NKS Niepruszewo 1:2