Grupa: zachodnia

Data: sobota, 31 październik 2020 11:00

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Występująca w 2 lidze centralnych rozgrywek piłki nożnej kobiet drużyna GSS Grodzisk Wielkopolski, podejmowała rezerwy Śląska Wrocław.

Niestety, ale od początku rozgrywek mimo dobrych meczów nie udawało się zdobyć pełnej puli piłkarkom z Grodziska. W sobotnie południe podejmowały na swoim obiekcie, bardzo trudnego i wymagającego rywala, ekstraligowe rezerwy drużyny Śląska Wrocław.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodyń, a już po 19 minutach prowadziły 2:0 po dwóch ładnych golach Oli Guzik. Przeciwniczki mimo że również sporo atakowały, jednak nic im nie wychodziło pod bramką Emilki Janedy.

Obraz gry zmienił się całkowicie po przerwie, to piłkarki z Wrocławia ostro ruszyły gry, no i dość często było gorąco pod bramką gospodyń. W 57 minucie najlepsza zawodniczka na boisku Karolina Iwaśko zdobywa gola dla Śląska. Ciekawe jest to że trenerzy obu drużyn dokonali wszystkich możliwych zmian ale gra w dalszym ciągu toczyła się w bardzo dobrym tempie. Tak zwyczajnie obie drużyny rozegrały dobry mecz.

Jeszcze w tej rundzie obie drużyny mają do rozegrania po dwa mecze, pucharowy oraz ligowy. GSS Grodzisk już w środę 4 listopada wybiera się do Kielc na mecz pucharowy, natomiast w niedzielę 8 listopada rozegra mecz z Unifreeze Górzno.

GSS Grodzisk Wielkopolski – Śląsk II Wrocław 2:1 (2:0)

Aleksandra Guzik 7,19 – Karolina Iwaśko 58

GSS: Janeda, Zajączkowska, P.Kuleczka, Guzik, Szymańska, Sutkowska, Marciniak, Walkowiak, Marek, Szulc, Drozdowska. W rezerwie: Franek, A.Kuleczka, Piechocka, Kowala, Kowalska. Trener Rafał Jakubiak

Śląsk: Gorzelańska, Matuszewska, Łepska, Pompa, Sieradzka, Przelicka, Iwaśko, Mieszczak, Kufel, Wewior. W rezerwie: Frosztęga, Szeląg, Ścigajło, Wróbel, Bystrowska. Trener Monika Koziarska

Grodzisk-Wrocław 2-1 2 liga (1)
Grodzisk-Wrocław 2-1 2 liga (2)
Grodzisk-Wrocław 2-1 2 liga (3)
Grodzisk-Wrocław 2-1 2 liga (4)
Grodzisk-Wrocław 2-1 2 liga (5)