Wicher Strzyżewo - NKS Niepruszewo

Grupa: Poznań III

Data: sobota, 23 wrzesień 2017 16:00

Lokalizacja: Strzyżewo

Wicher Strzyżewo świetnie rozpoczął ligę, ale tydzień temu brutalnie odbił się od ściany w Granowie. Szansą na odbicie się miał byc mecz z NKS Niepruszewo.

NKS to beniaminek, który także rozgrywki zaczął bardzo dobrze. W tym jednak meczu to Wicher zdecydowanie pokazał, że wpadka w Granowie to mógł być jednorazowy incydent. Gospodarze wygrali 3-0 po dwóch golach Pawła Nowaka i jednym Tomasza Śliwy. Warto wspomnieć, że druga połowa meczu została przedłużona aż o dziewięć minut. Wszystko to dlatego, że sędzia musiał przerwać mecz po pirotechnicznym pokazie kibiców gości, którzy zjawili się w Strzyżewie. O ile sama pirotechnika nie jest zła to już rzucanie jej na boisko było chyba niepotrzebne.

Wicher po tym meczu przez przełożony mecz LZS-u Wronczyn wrócił na pozycję lidera, a NKS spadł na siódme miejsce.