A-klasa

Grupa: Poznań II

Data: 2018-10-21 14:00

Lokalizacja: Ryczywół

Golnica Ryczywół - Nałęcz Ostroróg

Spotkanie Golnicy Ryczywół z Nałęczem Ostroróg zapowiadało się jako jedno z ciekawszych w ten weekend na boiskach okręgu poznańskiego.

A-klasa

Grupa: Poznań II

Ilość widzów: ok. 20

Data: 2018-10-21 11:00

Lokalizacja: Obrzycko

Warta Obrzycko - Poznań FC

W 10 kolejce II grupy A-klasy Warta Obrzycko podejmowała w niedzielny poranek zespół Poznań FC.

I liga

Ilość widzów: 1050

Data: 2018-10-21 14:00

Lokalizacja: Poznań - Droga Dębińska

Warta Poznań - Chrobry Głogów

W meczu 15 kolejki I ligi Warta Poznań podejmowała Chrobrego Głogów.

 

A-klasa

Grupa: Poznań I

Data: 2018-10-21 14:00

Lokalizacja: Łubowo

Piast Łubowo - Lechita Kłecko

W niedzielne popołudnie w Łubowie doszło do derbów powiatu gnieźnieńskiego, w których miejscowy Piast podejmował Lechitę Kłecko. Obie drużyny, to nie tylko sąsiedzi na krajowej mapie, ale również w ligowej tabeli, przed niedzielnym meczem kłecczanie mieli punkt przewagi nad rywalem zza między.

IV liga

Ilość widzów: ok. 90

Data: 2018-10-20 14:00

Lokalizacja: Międzychód

Warta Międzychód - Obra Kościan

Po dwóch porażkach w lidze z rzędu zawodnicy Obry, do Międzychodu jechali zmotywowani, aby przełamać złą serię i odnieść zwycięstwo, chociaż wiadomo było, że w Międzychodzie o to łatwo nie będzie.

I liga wojewódzka - C1 trampkarz

Grupa: I

Data: 2018-10-20 13:00

Lokalizacja: Gniezno

Mieszko Gniezno - Koziołek Poznań

Przejazdem naszej wyjazdowej ekipie udało się wpaść na mecz trampkarzy Mieszko Gniezo i Koziołka Poznań. 

A-klasa

Grupa: Poznań I

Data: 2018-10-20 15:30

Lokalizacja: Owińska

Błękitni Owińska - KS Łopuchowo

W 10 kolejce I grupy A-klasy do Owińsk na mecz z Błękitnymi przyjechał outsider ligowy, czyli KS Łopuchowo.

III liga

Grupa: II

Ilość widzów: ok. 200

Data: 2018-10-20 15:00

Lokalizacja: Konin

Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska

W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa mierzyli się na boisku w Koninie z tamtejszym Górnikiem.

B-klasa

Grupa: Poznań III

Ilość widzów: ok. 30

Data: 2018-10-21 11:00

Lokalizacja: Ptaszkowo

LSS Ptaszkowo - Okoń Sapowice

W niedzielny poranek w Ptaszkowie miejscowy LSS podejmował Okonia Sapowice.

Klasa Okręgowa

Grupa: Poznań Zachód

Data: 2018-10-14 15:00

Lokalizacja: Granowo

Orzeł Granowo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne

W 9 kolejce Klasy Okręgowej na stadionie w Granowie miejscowy Orzeł podejmował Tarnovię II Tarnowo Podgórne.

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com