Jacek Brandt

Jacek Brandt

niedziela, 28 październik 2018 16:24

Meblorz Swarzędz - Antares Zalasewo

Derby gminy Swarzędz, w których mierzą się Meblorz z Antaresem Zalasewo, są od kilku lat jednym z popularniejszych wydarzeń piłkarskich w okolicy.

 

niedziela, 21 październik 2018 13:43

Pelikan Niechanowo - Meblorz Swarzędz

Ciężko byłoby znaleźć w miniony weekend bardziej interesujące spotkanie niż sobotni mecz w Niechanowie. Naprzeciw siebie stanęły drużyny, które przez 9 kolejek przebrnęły bez straty punktu.

piątek, 28 wrzesień 2018 06:28

Meblorz Swarzędz - Drużyna Wiary Lecha

Spotkanie pomiędzy Meblorzem Swarzędz, a Drużyną Wiary Lecha rozpoczęło się tak naprawdę w momencie wylosowania pary w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

niedziela, 23 wrzesień 2018 20:39

Zawisza Dolsk - Meblorz Swarzędz

Po pięciu kolejkach ligowych na czoło tabeli pierwszej grupy poznańskiej A-klasy wysunęły się trzy drużyny: Piast Łubowo, Pelikan Niechanowo i Meblorz Swarzędz. Ci ostatni odwiedzili w sobotę Dolsk, żeby zmierzyć się z lokalnym Zawiszą.

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 23:46

Lechia Kostrzyn - Korona Stróżewo

Do Kostrzyna wybierałem się już w zeszłym sezonie, ale za każdym razem coś krzyżowało moje plany. W sobotę udało mi się w końcu dotrzeć na stadion, żeby zobaczyć jak Lechia radzi sobie w lidze międzyokręgowej. Tym razem mieli zmierzyć się z Koroną Stróżewo, drużyną dla mnie kompletnie anonimową.

czwartek, 06 wrzesień 2018 06:36

Meblorz Swarzędz - Orkan Manieczki

Mało było w B-klasie takich pojedynków jak te pomiędzy swarzędzkim Meblorzem, a Orkanem Manieczki. I nie chodzi tym razem o boiskowe potyczki, a o te na trybunach.

wtorek, 28 sierpień 2018 21:44

Kłos II Zaniemyśl - Meblorz Swarzędz

W drugiej kolejce pierwszej grupy poznańskiej A-klasy doszło do spotkania drugiej drużyny Kłosa Zaniemyśl z Meblorzem Swarzędz.

środa, 22 sierpień 2018 12:03

Piast Kobylnica - Lider Swarzędz

Derby gminy Swarzędz ograniczone były w ostatnich latach do B-klasowych pojedynków pomiędzy Meblorzem, a Antaresem. Od tego sezonu kibice mają okazję do śledzenia kolejnego pojedynku dwóch drużyn ze Swarzędza. W lidze okręgowej miecze krzyżują Piast Kobylnica i Lider Swarzędz.

środa, 22 sierpień 2018 11:53

Meblorz Swarzędz - KS Łopuchowo

Koniec sierpnia to najlepszy okres dla fana piłki nożnej. Po przerwie wracają najlepsze ligi, od nowa można przeżywać sukcesy i porażki swoich ulubionych klubów. 18 sierpnia ruszył sezon A- klasy, albo jak to mówią w Swarzędzu, Serie A.

poniedziałek, 07 maj 2018 12:30

Wełnianka Kiszkowo - Meblorz Swarzędz

Na zakończenie piłkarskiej majówki Meblorz Swarzędz wybrał się do Kiszkowa na spotkanie z tamtejszą Wełnianką.

piątek, 04 maj 2018 21:57

Meblorz Swarzędz - LKS Lipa

Zmierzający pewnym krokiem do A-klasy Meblorz Swarzędz podejmował 1 maja na własnym boisku zespół LKS Lipa.

piątek, 04 maj 2018 08:57

Lider Swarzędz - Phytopharm Klęka

Natężenie spotkań ligowych w Swarzędzu było 1 maja tak duże, że ciężko było się zdecydować który mecz obejrzeć. Wszystkie drużyny z gminy występowały w roli gospodarza, a każdy mecz zapowiadał się ciekawie. Ostatecznie zdecydowałem się na pojedynek pomiędzy Liderem Swarzędz, a Phytopharmem Klęka.

wtorek, 17 kwiecień 2018 11:02

Antares Zalasewo - Fara Pelikan Żydowo

W 16 kolejce I grupy poznańskiej B-klasy najciekawiej zapowiadał się mecz pomiędzy Antaresem Zalasewo i Farą Pelikanem Żydowo.

Meblorz po ostatnim zwycięstwie z Jadwiżańskim KS Poznań wrócił na fotel lidera i nie ma zamiaru go nikomu oddawać. Terminarz ułożył się tak, że po meczu z ostatnią drużyną w tabeli przyszedł mecz z przedostatnią ekipą.

Prev1234Next
Strona 1 z 4

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com