Szymon Kapelski

Szymon Kapelski

niedziela, 28 październik 2018 13:14

Luboński KS - NAP Nowy Tomyśl

Chłodne i wietrzne przedpołudnie przywitało wszystkich spragnionych piłkarskich emocji w Luboniu. Gdyby tego było mało nad miastem zaczęły zbierać się ciemne chmury, które potęgowały odczuwalne zimno.

poniedziałek, 22 październik 2018 16:17

KS 1920 Mosina - Huragan Michorzewo

10 kolejka poznańskiej III grupy A klasy skojarzyła ze sobą zespoły ze środka tabeli. KS Mosina mierzyła się z Huraganem Michorzewo.

sobota, 29 wrzesień 2018 18:48

Stella Luboń - Wicher Strzyżewo

W ostatni weekend września, Stella Luboń, czyli lider rozgrywek w poznańskiej III grupie A-klasy gościł Wichra Strzyżewo.

niedziela, 23 wrzesień 2018 22:23

KS 1920 Mosina - Las Puszczykowo

Tegoroczne derby pomiędzy drużynami z miast, które bezpośrednio graniczą ze sobą zapowiadały się bardzo interesująco.

wtorek, 11 wrzesień 2018 16:16

LZS Wronczyn - Patria Buk

Czwarta kolejka poznańskiej klasy okręgowej skojarzyła ze sobą zespoły tegorocznych beniaminków. Zarówno gospodarze spotkania LZS Wronczyn oraz ich rywale z Buku mają za sobą bardzo udany start ligi, dzięki czemu przed tym pojedynkiem oba teamy znajdowały się w czubie tabeli.

czwartek, 06 wrzesień 2018 07:27

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - LZS Wąsowo

W pierwszej rundzie okręgowego pucharu Polski w drabince poznańskiej los skojarzył drużyny, które całkiem niedawno rozegrały ze sobą spotkanie ligowe. Mianowicie naprzeciw siebie stanęły w roli gospodarza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski oraz LZS Wąsowo.

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 18:05

Spójnia Strykowo - TSG Kamieniec

Zaledwie dwa tygodnie minęły od ostatniej naszej wizyty na stadionie im. Sylwestra Dotki w Strykowie.

poniedziałek, 20 sierpień 2018 11:35

Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn

Inauguracja sezonu w zachodniej okręgówce rozpoczęła się mocnym uderzeniem.  Już w pierwszej kolejce naprzeciw siebie stanęły drużyny Spójni Strykowo oraz po dwunastoletniej nieobecności w okręgówce LZS Wronczyn. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć prawdziwe derby gminy Stęszew!

poniedziałek, 13 sierpień 2018 11:29

Lipno Stęszew - LZS Juna-Trans Stare Oborzyska

W końcu wznowiliśmy rozgrywki piłkarskie w naszym regionie. Po krótkiej wakacyjnej przerwie między sezonami, w Stęszewie doszło do historycznej chwili, bowiem po raz pierwszy rozegrano mecz w ramach Ligi Międzyokręgowej.

sobota, 09 czerwiec 2018 22:31

KS Mosina - Szturm Junikowo

Przedostatnia, 25 ligowa kolejka w poznańskiej III grupie A-klasy ponowienie przyniosła hitowe starcia. Tym razem spotkań o tak zwane „sześć punktów” było naprawdę sporo.

wtorek, 05 czerwiec 2018 22:19

TSG Kamieniec - Lipno Stęszew


W minioną sobotę w Kamieńcu doszło do bardzo ciekawego widowiska gdzie miejscowy TSG podejmował przyjezdnych ze Stęszewa.

czwartek, 24 maj 2018 21:10

KS Mosina - LSS Ptaszkowo

Weekendowe rozstrzygnięcia w poznańskiej III grupie A klasy wywróciły niemalże do góry nogami czołówkę tabeli. Z kolei w minioną środę, na boisku w Mosinie rozgrywano zaległe spotkanie w ramach 21 kolejki, które było okazją do powrotu miejscowych na pozycję premiowaną awansem do Klasy Okręgowej.

poniedziałek, 14 maj 2018 21:10

Lipno Stęszew - Akademia Reissa

Zaledwie miesiąc upłynął od ostatniej mojej wizyty na stadionie w Stęszewie gdzie oglądając lokalne derby między Lipnem a przyjezdnymi z Konarzewa byłem świadkiem porywającego widowiska.

czwartek, 26 kwiecień 2018 17:07

Obra Kościan - Helios Czempiń

Finał Pucharu Polski w okręgu leszczyńskim zapowiadał się bardzo emocjonująco. W środowe późne popołudnie na stadionie miejskim w Kościanie naprzeciw siebie stanęły drużyny Obry oraz rewelacja rozgrywek A-klasowy Helios Czempiń.

Prev123Next
Strona 1 z 3

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com