Orkan Konarzewo - Czarni Wróblewo

Będący od trzech meczów bez wygranej Orkan Konarzewo podejmował ciągle myślących o awansie do Ligi Międzyokręgowej Czarnych Wróblewo.

Spotkanie zaczeło się dobrze dla gospodarzy. Bramkę już w 8 minucie zdobył Kamil Przytuła i było 1:0. W 22 minucie na 2:0 podwyższył najlepszy strzelec zespołu, czyli Tomasz Paprzycki. Czarni szybko odpowiedzieli bramką Bartosza Pogorzelczyka i było tylko 2:1. Orkan grał tego dnia jednak naprawdę dobrze i dzięki bramkom Jakuba Biniaka i drugiej Tomasza Paprzyckiego w 38 minucie było 4:1. Nadzieje na korzystny wynik dał gościom tuż przed przerwą Jakub Turostowski. Mieliśmy 4:2 dla gospodarzy. W drugiej połowie Orkan szybko ten mecz zamknął. Bramki zdobyli Łukasz Szczudeł i Patryk Karaszewski. Było 6:2 po godzinie gry i na tym strzelanie bramek w tym spotkaniu się zakończyło.

Orkan w końcu przełamał się w bardzo dobrym stylu, a Czarni przegrywając drugi kolejny mecz przy jednocześnie ciągle wygrywającej Patrii Buk ograniczyli swoje szanse na awans do minimum.

Orkan Konarzewo - Czarni Wróblewo 6:2 (4:2)

Kamil Przytuła 8, Tomasz Paprzycki 22,38, Jakub Biniak 36, Łukasz Szczudeł 49, Patryk Karaszewski 58 - Bartosz Pogorzelczyk 26, Jakub Turostowski 45