Orkan Konarzewo - NKS Niepruszewo

Grupa: Poznań Zachód

Data: środa, 01 maj 2019 16:00

Lokalizacja: Konarzewo

Orkan Konarzewo po remisie w Objezierzu coraz bardziej oddala się od awansu do Ligi Międzyokręgowej. Krokiem do powrotu do tej walki miała być wygrana z walczącym o utrzymanie NKS Niepruszewo.

Zaczęło sie jednak niespodziewanie bo od bramki dla gości Alana Guzika już w 6 minucie. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie NKS-u w 26 minucie. Gdy Orkan zdobył kontaktową bramkę autorstwa Mateusza Bartkowiaka wydawało się, że mecz wraca na właściwe tory. Tymczasem minęła ledwo minuta od tego trafienia, a Guzik skomopletował hattricka. Do przerwy mieliśmy wiec 3:1 dla niepruszewian. W drugiej połowie NKS nie był juz tak skuteczny, bo nie trafili do bramki gospodarzy, ale Orkan bramkę zdobył tylko jedną, autorstwa Łukasza Szczudła i mecz zakończył się wygraną gości 3:2.

Dla Orkanu ta porażka oznacza już na dobre pożegnanie się z marzeniami o awansie, a dla NKS-u była to bardzo ważna wygrana, bo oddaliła ich o 4 punkty od strefy spadkowej.

Orkan Konarzewo - NKS Niepruszewo 2:3 (1:3)