Grupa: Poznań II

Data: sobota, 20 kwiecień 2019 15:00

Lokalizacja: Obrzycko

Do znajdującej się coraz bliżej B-klasy Warty Obrzycko przyjechali Złoci Złotkowo którzy ciągle mają nawet iluzoryczne szanse na awans do Klasy Okręgowej.

Mecz zgodnie z przewidywaniami zaczął się lepiej dla gości ze Złotkowa. Już w 2 minucie ładną indywidualną akcją popisał się Mateusz Jędrzejczak i po pięknym strzale zza pola karnego mieliśmy 1:0 dla Złotych. Złoci mieli kolejne okazje do zdobycia gola, ale wynik udało się podwyższyć dopiero w 65 minucie.  Wtedy to podanie Jakuba Czajki praktycznie do pustej bramki wpakował Szymon Galasiński.

Złoci wygrali ten mecz 2:0 i pozostali na 4 miejscu z pięciopunktową stratą do drugiego Nałęcza Ostroróg i ciągle z szansami na awans. Warta za to nie rusza się z dna i z bilansem meczów 1-0-16 czeka tylko na egzekucję i formalne przypieczętowanie spadku do B-klasy.

Warta Obrzycko - Złoci Złotkowo 0:2 (0:1)