Grupa: Poznań III

Ilość widzów: ok. 60

Data: sobota, 13 październik 2018 15:00

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Faworytem meczu Dyskobolii Grodzisk z Pogromem Luboń byli gospodarze, którzy ciągle kręcą się w czołówce tabeli, zupełnie odwrotnie niż zespół z Lubonia.

Dyskobolia po porażce w pierwszej kolejce ze Stellą Luboń nie wie co to porażka bo wygrała pięć razy i dwa razy podzieliła się punktami. Sytuacja Pogromu jest zgoła inna. Zespół  z Lubonia wygrał raptem raz, a siedem razy z boiska schodził pokonany. Co ciekawe Pogrom poza porażką w pierwszej kolejce z Huraganem Michorzewo 0:4 wszystkie mecze przegrywał tylko jedną bramką, za każdym razem coś strzelając. Mogą więc mówić o sporym pechu i mimo wszystko wydaje się, że kwestią czasu pozostaje kiedy pech ich opuści i zaczną lepiej punktować.

Mecz był dość wyrównanym widowiskiem, ale jednak deliktanie lepsi byli gospodarze i potwierdzili to dwa razy w pierwszej połowie. W 18 minucie po ładnym przerzucie nad bramkarzem pierwszą bramkę zdobył Mateusz Apolinarek. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze mieli jeszcze rzut karny, który pewnie wykorzystał Tomasz Piątyszek. W drugiej połowie Pogrom kilka razy groźniej zaatakował, ale nie udało sie z tego zdobyć choćby jednej bramki. Dyskobolia sprawiała wrażenie, jakby chciała aby ten mecz skończyl sie jak najszybciej. Ostatecznie wynik już się nie zmienił i gospodarze wygrali 2:0.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Pogrom Luboń 2:0 (2:0)

Mateusz Apolinarek 18, Tomasz Piątyszek 43 (k.)

Dyskobolia: Trzybiński, Zajączkowskia, Królik, Dziurla, Apolinarek, Wasielewski, Pisarek, Pracowity, Wesoły, Cech, Piątyszek. Na zmiany wchodzili - Woźny, Kuik, Piosik, Marchwicki, Hemmerling. Trener Tomasz Piątyszek

Pogrom: Kubiak, Lulka, Garczyński, Powierża, Machura, Jasiczek, Jankowski, Matuszalski, Alborihi, Latosi, Kubiak. Na zmiany wchodzili - Jóźwiak, Matuszalski, Napora, Michałek, Sobkowiak. Trener Rajmund Sobkowiak

Sędzia: Tomasz Wolanin, asystenci:Krzysztof Nowak, Piotr Kalinowski

Grodzisk-Pogrom 2-0 (1)
Grodzisk-Pogrom 2-0 (2)
Grodzisk-Pogrom 2-0 (3)
Grodzisk-Pogrom 2-0 (4)