LZS Wronczyn - Orkan Objezierze

Grupa: Poznań Zachód

Data: sobota, 06 październik 2018 16:30

Lokalizacja: Wronczyn

Szukający trzeciej kolejnej wygranej Orkan Objezierze przyjechał na mecz z LZS Wronczyn.

Orkan wygrał dwa ostatnie mecze, z Bykami Obrowo 4:2 i 3:1 z NKS Niepruszewo i jechali do Wronczyna pełni nadziei. LZS po świetnym początku trochę wyhamował, chociaż ostatni remis 1:1 w Konarzewie dawał podstawy, że z Orkanem da sie wygrać.

Mecz lepiej zaczęli goście z Objezierza. Już w 2 minucie Mateusz Grządzielewski dał gościom prowadzenie. W 25 minucie najlepszy strzelec zespołu, Norbert Jabłoński zdobył gola na 2:0 i Orkan poczuł się bardzo pewnie. Na tyle pewnie, że za chwilę stracili szybko dwie bramki. Zdobył je Filip Banach i do przerwy mieliśmy 2:2. W drugiej połowie było naprawdę sporo walki i każdy chciał wyszarpać trzy punkty. Udało się to Orkanowi dzięki bramce Mikołaja Lisa w 70 minucie.

Orkan wygrał ten mecz 3:2 i wyprzedził LZS W tabeli. Orkan ma więc niezłą serię i 4 miejsce jakie zajmują to naprawdę jest dobry rezultat. LZS gra w tym sezonie bardzo dziwinie. U siebie mają bilans 1-0-3, a na wyjazdach 3-1-0. Ewidentnie gra u siebie im nie służy, więc jest spora szansa, że za tydzień z Niepruszewa wrócą z punktami.

LZS Wronczyn - Orkan Objezierze 2:3 (2:2)

Filip Banach 32,36 - Mateusz Grządzielewski 2, Norbert Jabłoński 25, Mikołaj Lis 70