Ilość widzów: ok. 60

Data: sobota, 06 październik 2018 15:00

Lokalizacja: Plewiska

Grom Plewiska był zdecydowanym faworytem w meczu z LZS-em Stare Oborzyska.

I zespół gospodarzy bardzo szybko to potwierdzał. Ich przewaga na boisku nie podlegała dyskusji. Pierwszą bramkę Grom zdobył w 19 minucie po uderzeniu Anatolija Shevchenki. Grom w tym czasie mógł zdobyć spokojnie jeszcze 3-4 bramki, ale zabrakło skuteczności. Do przerwy gospodarze trafili jeszcze raz. W 36 minucie na 2:0 podwyższył Bartosz Dylewski. Goście tuż przed przerwą też raz trafili do bramki, ale po uderzeniu głową Adama Łuczaka sędzia odgwizdał jednak pozycję spaloną.

Druga połowa zaczęła się zgodnie z planem i w 54 minucie po asyście Damiana Fabisia, na 3:0 podwyższył z najbliższej odległości Marcin Jurkiewicz. W 70 minucie świetną okazję na swoją drugą bramkę miał Dylewski, ale jego strzał po świetnej kontrze minął słupek. W 83 minucie dość niespodziewanie to goście ze Starych Oborzysk zdobyli bramkę za sprawą Krystiana Lewandowskiego. Grom jednak ani myslał przeżywac nerwowej końcówki i dosłownie po chwili odpowiedział Dylewski, a tuż przed ostatnim gwizdkiem na 5:1 wynik ustalił Adam Szmyt.

Grom Plewiska - LZS Stare Oborzyska 5:1 (2:0)

Anatolij Shevchenko 19, Bartosz Dylewski 36,85, Marcin Jurkiewicz 54, Adam Szmyt 89 - Krystian Lewandowski 83