Polonia II Środa Wielkopolska - Orkan Jarosławiec

Puchar Polski - okręg Poznań - 1/32 finału

Data: wtorek, 02 październik 2018 18:00

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Jednym z ostatnich meczów 1/32 finału Pucharu Polski w okręgu poznańskim było starcie rezerw Polonii Środa Wielkopolska z Orkanem Jarosławiec.

Mecz leiej rozpoczęli Poloniście bo już do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Krzysztofa Kaźmierczaka i Szymona Grzelaka. Zaraz na początku drugiej odsłony Bartosz Pawlaczyk zdobył dla gospodarzy trzecią bramkę i właściwie było po meczu. Orkan jednak wtedy zaczął przeważać i poskuktowało to bramkami Przemysława Warota i Radosława Czecha. Ostatnie minuty było bardzo zacięte i Orkan był blisko wyrównania, ale ostatecznie to jednak Polonia wygrała 3:2 i awansowała do 1/16 finału. Kolejnym rywalem Polonii będzie Lechia Kostrzyn.

Polonia II Środa Wielkopolska - Orkan Jarosławiec 3:2 (2:0)

Krzysztof Kaźmierczak 31, Szymon Grzelak 36, Bartosz Pawlaczyk 48 - Przemysław Warot 56, Radosław Czech 68