Grupa: Poznań Wschód

Data: niedziela, 16 wrzesień 2018 17:00

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

W piątej kolejce do Środy Wielkopolskiej przyjechał zespół Canarinhos Skórzewo.

Faworytem byli gospodarze, gdyż goście ze Skórzewa w tym sezonie jeszcze nie zdobyła nawet punktu. Polonia bardzo szybko otworzyła wynik meczu, bo już w 4 minucie bramkę uderzeniem zza pola karnego zdobył Mateusz Stolecki. W 10 minucie bliski podwyższenia prowadzenia był Krystian Pawlak. W dalszej części pierwszej połowy gra się wyrównała i mocno wyhamowała i wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Więcej szans na podwyższenie wyniku miała Polonia, ale brakowało skuteczności. Goście mieli w tej części gry także pare sytuacji, ale obrona Polonii starała się nie dopuszczać do bardziej groźnych strzałów. W samej końcówce spotkania Polonia powinna podwyższyć swoje prowadzenie, ale strzały Patryka Mikity i Adriana Błaszaka nie znalazły drogi do bramki.

Ostatecznie więc Polonia wygrała 1:0 i ma na koncie 9 punktów. Canarinhos zostają po tej kolejce na samym dole bez punktu, ale ten mecz mimo porażki mógł wlać w nich trochę nadziei na lepsze jutro w tym sezonie.

Polonia II Środa Wielkopolska - Canarinhos Skórzewo 1:0 (1:0)