Grupa: I

Ilość widzów: ok. 150

Data: niedziela, 16 wrzesień 2018 15:00

Lokalizacja: Połajewo

W 7 kolejce Ligi Międzyokręgowej do Połajewa na mecz z Płomieniem przyjechała Sparta Oborniki.

Mecz zapowiadał się ciekawie, bo w przypadku wygranej którakolwiek z drużyn łapała poważny kontakt ze ścisłą czołówka tabeli. Wskazanie faworyta w tym meczu naprawdę było ciężkim zadaniem.

Początek meczu należał do Sparty i w pierwszym kwadransie trzykrotnie poważnie zagrozili bramce gospodarzy, ale ze wszystkim poradził sobie miejscowy bramkarz. Najlepszą sytuację Płomień na zdobycie bramki miał w 20 minucie, ale kontra zakończyła się niepowodzeniem. W 29 minucie Sparta zdobyłą bramkę, ale sędzia nie uznał jej bo dopatrzył się słusznie faulu na bramkarzu. Do przerwy mimo wielu okazji i szybkiego meczu bramki nie padły.

W 56 minucie kapitalną szansę mieli gospodarze, ale strzał przeszedł milimetry obok słupka bramki Sparty. Po tej to Sparta parę razy naprawdę groźnie zaatkowała, ale efekt przyszedł dopiero w 72 minucie. Po faulu w polu karnym, jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Marcin Kaźmierczak i mieliśmy 1:0 dla Sparty. Trzy minuty później gdy jeszcze Płomień na dobre się nie otrząsnął po stracie pierwszej bramki, goście zadali drugi cios. Po rzucie rożnym, najlepiej w polu karnym odnalazł się Łukasz Maciejewski i dał Sparcie dwubramkowe prowadzenie. Mecz w końcówce zrobił się nerwowy, ale Sparcie już nic nie odebrało wygranej.

Płomień Połajewo - Sparta Oborniki 0:2 (0:0)

Marcin Kaźmierczak 72(k), Łukasz Maciejewski 75

Płomień: Hyłek, Anioła, Grabarz, Sołowiej, Kunysz, K.Koczorowski, R.Koczorowski, Zieliński, Gredczyszyn, Fąferek, Chilicki. W rezerwie: Grabicki, Kwiatkowski, Lachowicz, Hundt, Lizewicz, Magdziarz, Nowak.Trener Marcin Anioła
Sparta: Wosicki, Bukowski, Nowak, Schoen, Trębacz, Cyranek, Michałowski, Kosmowski, Maciejewski, Kaźmierczak, Kowalik. W rezerwie: Wojciechowski, Kołakowski, Zenger, Król, Drozdowski, Goch, Woźniak.Trener Zbigniew Małachowski

Połajewo-Oborniki 0-2. (1)
Połajewo-Oborniki 0-2. (2)
Połajewo-Oborniki 0-2. (3)
Połajewo-Oborniki 0-2. (4)
Połajewo-Oborniki 0-2. (5)