Grupa: Poznań II

Ilość widzów: ok. 50

Data: niedziela, 02 wrzesień 2018 13:00

Lokalizacja: Lipa

W trzeciej kolejce drugiej grupy B-klasy do Lipy na mecz z LKS-em przyjechał GKS Golęczewo.

LKS Lipa na dwudziestolecie powstania klubu zbudował sobie szeroką kadrę i w klubie jest mocne ciśnienie aby po tym sezonie awansować do A-klasy. Początek sezonu jednak jest dla LKS-u nienajlepszy. Na początek sezonu zremisowali u siebie z Wartą Sieraków, a tydzień temu przegrali w Bininie z Gromem. GKS na koncie ma póki co tylko jeden mecz. Była to domowa porażka 3:5 z LZS Otorowo. Za faworyta na pewno trzeba było uznać gospodarzy.

Mecz od początku był bardzo ostrym widowiskiem i już do przerwy w obu ekipach zawodnicy dostali po dwie żółte kartki. Zdecydowanie więcej było emocji i ostrej gry niż popisów boiskowych. Druga połowa zaczęła się od bramki dla gości autorstwa Błażeje Grzegorka. Ten sam zawodnik w 70 minucie podwyższył na 2:0. Końcowka meczu to już apogeum ostrej gry i ostatecznie z boiska wylecieli Adrian Rychlewski z LKS-u Lipa i Artur Sroka oraz Seweryn Sroka z GKS-u.

LKS znowu jest więc bez wygranej i duzo w tym klubie jest do przemyślenia jesli faktycznie chcą trzymać sie celu jakim jest awans. GKS za to odkupił winy po pierwszym meczu i na pewno jeszcze nie jednemu w tym sezonie urwie punkty.

LKS Lipa - GKS Golęczewo 0:2 (0:0)

Błażej Grzegorek 46,70

Lipa: Dylawerski, Tecław, Rychlewski, Szacht, Jarzębski, Erdmann, Stefaniak, Kaczmarek, Chmielewski, Osak, Łusiewicz. W rezerwie: M.Kaczmarek, Marcinkowski, Nowak, Pietz, Stokłosa, Garstecki.
Trener Mariusz Drewicz

Golęczewo: Hnat, Kaniowski, Lobo, Przybysławski, Grzegorek, Szałach, Gdaniec, A.Sroka, K.Sroka, Adamek, Sieradzki. W rezerwie: S.Sroka, Maciorowski, Bańdurski, Rafiński, Cyplik, Ziarnowski.