Grupa: Poznań III

Data: niedziela, 27 maj 2018 14:00

Lokalizacja: Wąsowo

Szturm Junikowo w drodze po awans do Klasy Okręgowej pojechał w niedzielę do Wąsowa.

Szturm był zdecydowanym faworytem meczu z miejscowym LZS-em, ale mecz lepiej zaczęli gospodarze bo w 11 minucie trafił Szymon Biniak i mieliśmy 1:0. Szturm wyrównał jednak już po sześciu minutach dzieki trafieniu Bartłomieja Sowińskiego. Jeszcze przed przerwą bramki dla gości zdobyli Bartosz Wasielewski i Mateusz Jankowski. W drugiej połowie pewny swojego prowadzenia Szturm zagrał dość spokojnie i zdobył jeszcze jedną bramkę dzięki Wasielewskiemu.

Szturm wygrał 4:1 i jest obecnie na miejscu piatym, które daje baraż. W nastepnej kolejce ich rywalem będzie Canarinhos Skórzewo, które w tabeli jest tuż za Szturmem. To jest bardzo istotny mecz dla obu drużyn, bo można przyjąć z dużą dozą prawdopodbieństwa, że przegrany w tym pojedynku będzie w bardzo ciężkim położeniu w grze o awans.

LZS Wąsowo - Szturm Junikowo 1:4 (1:3)

Szymon Biniak 11 - Bartłomiej Sowiński 17, Barosz Wasielewski 31, 75, Mateusz Jankowski 43