Grupa: Poznań Wschód

Data: sobota, 12 maj 2018 16:00

Lokalizacja: Luboń

Walczący o utrzymanie Luboński w sobotę podejmował Vitcovię Witkowo.

Gospodarze oczywiście faworytem nie byli, ale do przerwy zagrali całkiem nieźle i prowadzili 1:0 po golu Łukasza Lekiera. Drugą połowę mogli rozpocząć fantastycznie bo sędzia podyktował dla nich rzut karny. Ten jednak zmarnował Damian Krzyżaniak.To był sygnał dla gości aby przystąpić do ataku. Zaczęło się od 54 minuty, gdy prostopadłe podanie na bramkę zaminił Adrian Franczak. Siedem minut ładną indywidualną akcją popisał się Mateusz Pietrowski i zza pola karnego wyprowadził Vitcovię na prowadzenie. Chwilę potem dwie bramki zdobył Kamil Draheim i było jasne, że mecz został zamkniety. W końcowej części spotkania Vitcovia zdobyła jeszcze dwie bramki i ostatecznie rozbiła Lubońskiego az 6:1.