Grupa: Poznań Wschód

Data: wtorek, 01 maj 2018 16:00

Lokalizacja: Luboń

Zjednoczeni Trzemeszno jako lider wschodniej grupy okręgówki jechał do ostatniego w tabeli Lubońskiego.

Zanosiło się na latwe zwycięstwo gości i faktycznie przewaga była widoczna aż nadto, jednak szwankowała mocno skuteczność. W obu połowach Zjednoczeni zdobyli tylko po jednej bramce. W 36 minucie dośrodkowanie z prawej strony ładnie wykończył Krzysztof Chojnacki, a w 83 minucie ładnie piłkę na linii pola karnego opanował Dawid Ciążyński i strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik meczu.

Zjednoczeni wygrali więc 2:0 i najważniesjze dla nich, że zdobyli kolejne trzy punkty i są o krok od zapewnienia sobie powrotu do IV ligi. Luboński można powiedzieć, że przegrał zgodnie z planem, ale na pewno patrząc na wiosenną formę tego zespołu nie można ich skreślać z walki o utrzymanie.