Grupa: Poznań Wschód

Ilość widzów: ok. 70

Data: wtorek, 01 maj 2018 12:00

Lokalizacja: Murowana Goślina

W samo południe w Święto Pracy w Murowanej Goślinie miejscowa Concordia podejmowała Orkana Jarosławiec.

Był to mecz zespołów z dolnej połowy tabeli, które raczej już ani myślą o awansie do Ligi Międzyokregowej, ani nie muszą martwić sie o spadek. Pierwsza połowa meczu była całkiem dobrym widowiskiem, ale z małą sytuacją klarownych okazji. Concordia zdobyła nawet jednego gola, ale nie został on uznany z powodu spalonego.

Druga połowa była jeszcze lepsza od pierwszej, a zobaczyliśmy w niej nawet jedną i to bardzo ładną bramkę. W 59 minucie rzut wolny dla gospodarzy pięknie wykonał Dominik Majchrzak i to Concordia objęła prowadzenie. Do końca meczu obie strony miały jeszcze po dwie naprawdę groźne sytuacje, ale przeważnie piłka minimalnie mijała poprzeczkę czy słupek.

Concordia wygrała więc 1:0 i pozostała na 8 miejscu w tabeli. Ciągle patrząc na tabelę ich awans do Ligi Międzyokręgowej nie jest niemożliwy i wyjazd w następnej kolejce do Kamionek może tu sporo wyjaśnić. Gdyby udało się wygrać to rzeczywiscie nabierz to realniejszych kształtów. Orkan za to ma przewage nad ostatnim miejscem siedmiu punktów, za nimi są cztery zespoły i o opuszczenie ligi nie ma się co martwić. Trzeba po prostu budować zespół na nowy sezon.

Concordia Murowana Goślina - Orkan Jarosławiec 1:0 (0:0)

Dominik Majchrzak 59'

Concordia: Guzikowski, Bączkowski, Jarosz, Poprawski, Smogór, Mojzykiewicz, Lech, Majchrzak, Szpalik, Miedziński, Żurowski.  Na zmiany wchodzili: Frąckowiak, Walkowiak, Antkowiak, Tomczak, Nawrocki, Duda.
Trener Radosław Wrzesiński.

Orkan: Grześkowiak, Haniewicz, Grabowski, Filipiak, Czech, Urbanek, Barczak, Błachowicz, Okninski, Jóźwiak, Pączkowski.  Na zmiany wchodzili: Chudy, Wawrzyniak, Bartkowiak, Pawlak, Heigenbarth.