Ilość widzów: ok. 30

Data: sobota, 21 kwiecień 2018 16:00

Lokalizacja: Kobylnica

W sobotę w Kobylnicy miejscowy Piast podejmował Vitcovię Witkowo.

Piast radzi sobie wiosną bardzo dobrze i jeszcze nie przegrał spotkania, a ostatni remis w Kostrzynie to była już spora sensacja. Vitcovia gra jeszcze lepiej bo nie dość, że też nie przegrali to jeszcze nawet nie stracili bramki.

Mecz zdecydowanie lepiej zaczął sie dla Piasta bo już w 10 minucie rzut karny po zagraniu ręką na bramkę zamienił Marek Kulczak . Dziesięć minut później było 2:0 po dobrej akcji, którą sfinalizował ponownie Kulczak . Mecz w tej połowie naprawdę był na dobrym poziomie. Sporo gry w piłkę, mało spięć czy brzydkich fauli. Pod sam koniec połowy straty zmniejszyli goście. Rzut wolny na bramkę zamienił Kamil Draheim. Było więc 2:1.

W drugiej połowie wynik się nie zmienił i to Piast zapisał na koncie trzy punkty. Dzięki tej wygranej gracze z Kobylnicy są już na szóstym miejscu i pokazują swoją grą, że mogą włączyć się w końcówce do gry o awans do Ligi Międzyokręgowej. Vitcovia na pewno powodów do zadowolenia ma mniej, ale porażki Lechii Kostrzyn i Wiary Lecha na pewno trochę humor im poprawiły.

Piast Kobylnica - Vitcovia Witkowo 2:1 (2:1)