IV liga

Grupa: Południowa

Data: środa, 18 kwiecień 2018 17:00

Lokalizacja: Kościan

W zaległym meczu 18 kolejki IV ligi grupy południowej, Obra Kościan podejmowała na własnym boisku Victorię Ostrzeszów.

Strzelanie w tym meczu zaczeła Obra już w 6 minucie. Bramkarza precyzyjnym uderzeniem z dystansu pokonał Maciej Przewłocki. Ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę w 17 minucie, gdy wykorzystał dokładne podaniu z głębi pola i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Po pół godzinie było już 3:0 i właściwie po meczu, a na listę strzelców wpisał się Jakub Jandy.

Drugą połowę znowu lepiej zaczęła Obra i piłka po strzale Jacka Żaka odbiła się od obrońcy i wpadła do bramki. Przy stanie 4:0, Obra nieco się cofnęła i nastawiła się na kontry. Raz wykorzystali to goście, a konkretnie Maciej Stawiński w 55 minucie.

Obra w piątym meczu ligowym z rzędu, odniosła piąte zwycięstwo, a w najbliższą sobotę zagrają bardzo ważny mecz na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Obra Kościan - Victoria Ostrzeszów 4:1 (3:0)