Grupa: Poznań Wschód

Data: sobota, 14 kwiecień 2018 15:30

Lokalizacja: Luboń

Walczący o byt w Klasie Okręgowej Luboński KS podejmował w sobotę bijący się o awans do Ligi Międzyokregowej TPS Winogrady.

Faworytem meczu był oczywiście TPS i pierwsza połowa to potwerdziła. Niemniej prowadzenie 1:0 to na pewno nie był jakiś wielki wyczyn i spodziewano się więcej. Po przerwie TPS dołożył drugą bramkę w 51 minucie i wydawało się, że worek z golami dla gości się rozwiąże. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich gospodarze w ciągu trzech minut zdołali wyrównać po bramkack Jacka Chromińskiego i Łukasza Lekiera.  TPS jednak potem trochę przyspieszył i dwukrotnie bramkarza gospodarzy pokonał Filip Silski. W samej końcówce piątą bramkę zdobył Mateusz Frąckowiak i ostatecznie TPS wygrał 5:2. Wynikowo więc całkiem spokojnie, ale sam mecz dla TPS-u do zapomnienia i najważniejsze, że są trzy punkty. Luboński przegrał co przy wygranych Wielkopolski Komorniki i Warty Śrem oddaliło ich od utrzymania.