Grupa: Poznań III

Data: niedziela, 15 kwiecień 2018 10:00

Lokalizacja: Poznań Cytadela

W niedzielny poranek niejako w cieniu trwającego w Poznaniu tego dnia półmaratonu Odlew podejmował Okonia Sapowice.

Mecz od początk był pełen walki, ale to Odlew tego dnia wyglądał lepiej. Już przed przerwą mieli kilka dobrych okazji, w tym akcję z 25 minuty gdy dwóch graczy znalazło się przed bramką Witkowskiego. Piłka jednak zamiast w bramce, znalazła się obok niej. Okoń inicjatywę przejął w ostatnich minutach pierwszej połowy, ale ani rzuty rożne, ani wolne nie przyniosły efektu bramkowego.

Druga połowa to już jednak popis Odlewu bo inaczej nie można nazwać zdobycia aż czterech bramek. Po dwie bramki zapakowali Adrian Czechowski i Krzysztof Konatkowski i Odlew wygrał aż 4:0 i wskoczył na 7 miejsce w tabeli. Rywalizacja o miejsca 7-10 zapowiada się naprawdę całkiem ciekawie i to właśnie Odlew na ten moment jest w tabeli na tym miejscu.

Odlew za tydzień ponownie zagra u siebie, tym razem z Orkanem Manieczki, a Okoń na własnym boisku podejmie zespół Samych Kozaków Dobra.

Odlew Poznań - Okoń Sapowice 4:0 (0:0)

Adrian Czechowski 68, 83 Krzysztof Kontakowski 70, 85

Odlew: Szafran, Konatkowski, Rogacki, Kupidura, Wika, Parus, Karbowiak, Czechowski, Wojdanowicz, Pospiech. Zmiennicy: Wasikowski, Leśniowski, Bartoszewski, Gruszczyński, Andrzejewski, Smoliński.

Okoń: Witkowski, Koszyczarek, Konieczny, Ciesielski, K.Jędrzejczak, T.Jędrzejczak, Bogusławski, Ławigus, Kaczmarek, L.Antkowiak, Krupa.