Grupa: Poznań Wschód

Ilość widzów: ok. 70

Data: sobota, 31 marzec 2018 11:00

Lokalizacja: Poznań Śródka

Inauguracja wiosny dla Drużyny Wiary Lecha wypadła blado, gdyż kibice przegrali u siebie z Orkanem Jarosławiec.

Kibice znakomicie rozpoczęli pojedynek z Orkanem, gdyż w 8 minucie na prowadzenie wyprowadził ich Tomasz Smura, który trafił do siatki po asyście Dawida Kaczmarka. Pięć minut później sędzia odgwizdał rzut karny dla DWL. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Stanisław Makowski, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości, a piłka trafiła w poprzeczkę. Chwilę później po błędzie w defensywie kibiców napastnik Orkana Dawid Urbanek pokonał Michała Pecolda. Do przerwy było 1:1

W drugiej połowie gospodarze mięli incijatywę, ale nic nie chciało wpaść do bramki. Wykorzystali to goście z Jarosławca, którzy w końcówce dwa razy trafili do bramki. Po bramce zanotowali ponownie Urbanek i Radosław Czech. Co ciekawe dla Orkanu była to dopiero trzecia wygrana w sezonie, w tym już druga z Wiarą Lecha.