Grupa: Południowa

Data: sobota, 31 marzec 2018 16:00

Lokalizacja: Września

W Wielką sobotę piłkarze Victorii Września podejmowali na swoim boisku drużynę zza miedzy - SKP Słupca.

Ten derbowy mecz od początku nie obfitował raczej w sytuacje podbramkowe. Gra toczyła się głównie w środku pola, a dopiero w 39 minucie gospodarze przeprowadzili atak, po którym piłka znalazła się w siatce. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, futbolówkę do bramki, po strzale głową, skierował Mikołaj Jankowski.

W drugiej połowie goście mieli kilka okazji na wyrównanie w tym strzał w poprzeczkę z ponad 30 metrów) ale nie udało im się wyrównać i to Victoria wygrała ten mecz 1:0 i spokojnie utrzymała się ich przewaga nad resztą stawki. SKP nadal jest na 9 miejscu, ale strata do LKS-u Gołuchów i Tura Turek zaczyna się powiększąć i jeśli klub ze Słupcy chce zagrać w nowej IV lidze musi zacząć regularniej punktować.